Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníSoulfly se vracejí do Česka, tentokrát zahrají v Praze (+ soutěž)

30.8.2012 | Autor: redakce | sekce: novinky
Na jaře jste je mohli vidět na plzeňském Metalfestu a v Ostravě, teď se chystají také do Prahy. Americká kapela Soulfly, která spojuje nejrůznější typy metalu s prvky brazilské etno hudby, přijede představit letošní novinku Enslaved 18. září do klubu Roxy.

Metalová formace okolo frontmana Maxe Cavalery (Sepultura, Cavalera Conspiracy) se na své osmé desce na labelu Roadrunner Records zaměřuje na téma otroctví. „Tento koncept jsem držel v hlavě již dlouho, dokonce jsem se domníval, že by to tehdy mohla být nahrávka Sepultury,“ uvádí Cavalera. „Když jsme se pak se Soulfly vydali na turné s deskou Omen, věděl jsem, že je to ten správný okamžik pro Enslaved. Dotýkáme se extrémního tématu nejtvrdší hudbou, jakou jsme kdy udělali,“ dodává.


Stejně jako na předcházejících letošních koncertech u nás se vedle Cavalery a kytaristy Marca Rizzo na pódiu objeví bubeník David Kinkade a baskytarista Tony Campos.

Vstupenky stojí 660 Kč a jsou k dostání v síti Ticketpro.

Soulfly, Praha – Roxy, 18. 9. 12
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Soulfly-se-vraceji-do-Ceska-tentokrat-zahraji-v-Praze-soutez~30~srpen~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.