Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníAmerická alternativní kapela Red vystoupí v pražském klubu Nová Chmelnice

20.9.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Skupina, kterou mají v oblibě nejen fanoušci Linkin Park, Muse nebo Chevelle - parta z Nashvillu Red (nebo R3D) - je známá tím, že dovede vkusně propojit alternativní rock s prvky hard rocku, heavy metalu a post-grunge. To potvrdila už na čtyřech řadovkách, z nichž ta poslední Release the Panic vyšla na začátku tohoto roku. Parta kolem zpěváka Michaela Barnese s ní v žebříčku amerického Billboardu dosáhla nejvyšší příčky v kategorii Hard Rock Albums a těsně pod vrcholem skončila v kategoriích Rock Albums, Alternative Albums a Independent Albums. Což se hned tak někomu nepovede...Red jsou známí i tím, že jejich koncerty, kterých od vydání debutové End of Silence přesně před 7 lety odehráli hodně přes dva tisíce (!), jsou plné nadšení, vášně a energie. Ty předávají i příznivcům pod pódiem a nejinak tomu bude 18. listopadu v Praze v klubu Nová Chmelnice.

Vstupenku na show party Red za 600 Kč objednáte na webu Masters of Rock.

Pro inspiraci mrkněte na klipy k hitům Perfect Life (2013), Feed the Machine (2011) nebo Breathe Into Me (2006).

Red, Praha - Nvá Chmelnice, 18. 11. 13
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Americka-alternativni-kapela-Red-vystoupi-v-prazskem-klubu-Nova-Chmelnice~20~zari~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.