Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: VÁCLAV HAVEL

11.4.2012 Letošní ročník Trutnov Open Air Festivalu je netypický už v tom, že jej pořadatelé poprvé po dlouhých letech neavizují jako „poslední na Bojišti“. A také v tom, že prvního headlinera oznamují dříve, než bývalo zvykem.
27.12.2011 Festival Pohoda a Ladislav Snopko zorganizovali na bratislavskom Námestí SNP koncert na počesť nedávno zosnulého Václava Havla. Zahrali aj Marián Varga, Plastic People of The Universe, Bez ladu a skladu...
23.12.2011 Všechny prostory pražské Lucerny dnes budou patřit multikulturní Poctě Václavu Havlovi. Vstupenky byly během krátké doby rozebrány. Ti, kteří by přesto rádi byli u toho, mohou sledovat přenos z Velkého sálu na Václavském náměstí. Část akce bude přenášet také ČT1.
23.12.2011 Minulý měsíc zesnul básník Ivan Martin Jirous a minulý týden dramatik a politik Václav Havel, se kterým se dnes loučíme. Oba dva pojil disent, undergroundové podhoubí a přátelství s The Plastic People of the Universe.
22.12.2011 Festival Pohoda zorganizuje 27. decembra v Bratislave koncert nazvaný Drahý Václav, venovaný pamiatke zosnulého Václava Havla. Zahrajú na ňom aj Plastic People of the Universe, Marián Varga, Bez ladu a skladu a ďalší...
21.12.2011 V pátek, k závěru třídenního státního smutku a v den, na který je naplánován pohřeb našeho bývalého prezidenta, ožijí prostory pražského Paláce Lucerna kulturní akcí nazvanou Pocta Václavu Havlovi.
21.12.2011 Jak se k vám již zřejmě doneslo, ode dneška do pátku je vyhlášen státní smutek k uctění památky zesnulého Václava Havla. Pokud se této v době chystáte na koncert, doporučujeme si předem ověřit, zdali nedochází ke změnám v programu či jeho úplnému zrušení.
21.12.2011 V České republice držíme třídenní státní smutek za památku Václava Havla. Osobnost našeho bývalého prezidenta si připomeneme i dnešním Songem dne. Párkrát jej můžete zahlédnout ve videu z pražské Národní třídy...
19.12.2011 Zdlouhavých komentářů snad není zapotřebí. Včera zemřel Václav Havel - disident, odpůrce komunistického režimu, dramatik a v neposlední řadě náš prezident. Byl symbolem Sametové revoluce, podobně jako v hudbě Modlitba pro Martu Marty Kubišové. Na jeho počest.
5.1.2011 Dnes uplynulo deset let od okamžiku, kdy ve věku nedožitých padesátin podlehl rakovině Mejla Hlavsa, hudebník, zakládající člen The Plastic People of The Universe a jedna z čelních osobností českého undergroundu.

2-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.