Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: THE VACCINES

29.8.2013 S odhalováním nových písní britské kytarovky The Vaccines je dokonáno. Poté, co kapela představila skladby Melody Calling a Everybody's Gonna Let You Down, umístila na Soundcloud také poslední song, který je součástí nedávno vydaného EP Melody Calling.
28.7.2013 Nejsou festivaly jako festivaly. Pokud si pod anglickým festivalovým zážitkem představujete giganta jako je Glastonbury nebo už zavedenou dvojici Reading a Leeds, možná je to pro vás nedosažitelný sen. Ale v Anglii se koná i mnoho menších festivalů, které mají také něco do sebe.
24.7.2013 The Vaccines jsou údajně v kreativní náladě, zatím však potvrdili vydání pouze EP se třemi novými skladbami a remixem. Tu první z nich, Melody Calling, kapela představila už v červnu, nyní je tu další ukázka - song Everybody’s Gonna Let You Down.
25.6.2013 Londýnská čtveřice The Vaccines přichází s novým materiálem. Na jaře kapela oznámila, že má hotové nové skladby, jež se objeví buď na EP nebo dalším albu, což je zpráva, která přišla poměrně krátce po vydání jejich poslední desky Come Of Age, kterou The Vaccines vypustili loni v září.
19.2.2013 Po Sigur Rós, Rammstein, Arctic Monkeys, The Smashing Pumpkins alebo Queens Of The Stone Age, prekvapila nemecká dvojica festivalov Southside/Hurricane ďalšími silnými menami na svoj aktuálny ročník.
19.9.2012 Klip k novému singlu, stažení EP zadarmo… A než se člověk naděje, The Vaccines už jsou tady zase. Přišel čas nabídnout k poslechu novou desku s titulem Come of Age.
15.8.2012 Další bezplatné EP z dílny The Vaccines je na světě. Aby britská kytarovka zkrátila fanouškům čekání na druhé album Come of Age, nabízí fanouškům k bezplatnému stažení EP Please, Please Do Not Disturb se čtveřicí akustických coververzí.
14.8.2012 Pro koho by nebyla lákavá myšlenka spojit dovolenou u moře s návštěvou hudebního festivalu? Letos už podruhé takovou možnost nabídlo Terraneo, festival pořádaný v oblíbeném chorvatském letovisku Šibenik. Vystoupili The XX, The Roots, Swans, The Vaccines a další.
14.8.2012 Loňská indie-rocková senzace The Vaccines na sebe nenechává zapomenout. Rok a půl po debutu What Did You Expect from the Vaccines? v září vydá novou desku Come of Age, kterou předznamenává singl No Hope.
5.8.2012 Poté, jaký dojem zanechal loňský Positivus Festival, byl návrat do lotyšské Salacgrīvy nepsanou nutností. Čerstvé hudební objevy se setkávají se známými klasiky z vod alternativy i mainstremu. Keane, Manic Street Preachers, Damien Rice nebo The Vaccines – to je jen pár jmen.

1-10 (25) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.