Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: THE SPANKERS

5.12.2013 Česká ska-reggae-pop kapela The Spankers pomalu ale jistě proniká do povědomí domácího i zahraničního publika. Přispělo k tomu určitě dvojí turné po Brazílii, energická vystoupení Sisy Fehérové, ale i účasti na velkých festivalech, včetně Colours Of Ostrava.
31.7.2013 Víkendový program dvanáctého ročníku Colours Of Ostrava byl ještě nabitější než v pracovních dnech. Vidět to bylo nejen na rostoucí návštěvnosti, ale i na zvučnějších jménech účinkujících.
23.1.2013 Ani v letošním roce nebude na domácí festivalové mapě chybět festival Rock for Church(ill) Probíhat bude jako obvykle na konci léta ve Vroutku u Podbořan, ze všeho nejprve je ovšem na pořadu dne jeho zimní klubová edice.
8.3.2012 Sto zvířat plánují na letním Sázavafestu odehrát celkem sto písní, pro jarní warm-up se chystají pro změnu na sto minut koncertování. Budou tak hlavními lákadly tradiční klubové odnože festivalu, která letos proběhne 23. března v pražském KC Vltavská.
19.1.2012 První jména ze svého letošního line-upu vyzradil festival Mighty Sounds. Stejně jako v předchozích letech se uskuteční na letišti Čápův Dvůr v Táboře, tentokrát v termínu od 13. do 15. července.
7.12.2010 V úterý 14. prosince se chystá dvojitý reggae popový křest. Kapela The Spankers pokřtí v klubu Futurum svoje první album „Boom! Bang! Pow! You know... “. Během večera zahraje i skupina Bug´n´Dub a i ona pošle do světa svoje debutové album, nazvané „Journey to Babylon“.
25.5.2010 V podhradí Točníku bude v pátek a sobotu probíhat jubilejní desáté dostavení milovníků karibské muziky, festival Reggae Meeting, který se ani tentokrát nevzdá své tradice a nabídne vstup zdarma.
28.11.2009 Amnesty International uspořádá v předvečer Dne lidských práv, tedy 9. prosince, benefiční koncert s názvem Muzykou za lepšý vzdělání. V pražském klubu Roxy zahrají kapely Švihadlo, Traband a The Spankers.
18.11.2008 Kapela The Chancers se po roce opět hlásí se svým minifestivalem Skanking Pragga. Proběhne tento čtvrtek v pražském Lucerna Music Baru a coby hosty představí mladé kapely Prague Ska Conspiracy a The Spankers. Hostitelé, kterým bude patřit závěr večera, zde navíc oslaví své 10. výročí.

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.