Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníThe Spankers a Bug´n´Dub pokřtí svá alba v klubu Futurum

7.12.2010 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
V úterý 14. prosince se chystá dvojitý reggae popový křest. Kapela The Spankers pokřtí v klubu Futurum svoje první album „Boom! Bang! Pow! You know... “. Během večera zahraje i skupina Bug´n´Dub a i ona pošle do světa svoje debutové album, nazvané „Journey to Babylon“.

The Spankers, Reggae-disco-popová formace z Prahy, během dvou let svojí existence našla svoji pozici na české klubové scéně a dokáže předvést energickou show, která strhne fanoušky ska a spřízněných žánrů stejně jako milovníky silných melodií. The Spankers vystoupili na zavedených českých festivalech a na svých klubových koncertech po celé České republice si zahráli s kapelami jako The Aggrolites (USA), Fast Food Orchestra nebo Prague Conspiracy.

Na křtu spojí své síly se zavedenou reggae formací Bug´n´Dub, již tvoří ji pět muzikantů, kteří nejsou na hudební scéně žádnými nováčky. Základním stylem jejich hudby je vysoce energické progresivní reggae, které se mísí s prvky dubu, latino, funku a rocku. Čeká nás tedy neobyčejný večírek! Ten bude navíc poctěn účastí velmi speciálních hostů - desky pokřtí Roman Holý a Tonya Graves.
Tonya Graves o The Spankers: „Mladá, talentovaná, zábavná parta!“
Roman Holý o Bug´n´Dub: "Nečekaně zvládnutý styl, výtečná atmosféra většiny tracků, na živo budoucí událost české scény."

V lednu a v únoru bude následovat turné kapely The Spankers po Brazílii a posléze turné obou kapel po České republice.

Akce proběhne 14. prosince 2010 v klubu Futurum a odstartuje ve 20:00. Vstupné činí 120,- Kč.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/The-Spankers-a-BugnDub-pokrti-sva-alba-v-klubu-Futurum~07~prosinec~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.