Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníŠvihadlo a Traband zahrají pro Amnesty International, soutěžte o volné vstupy

28.11.2009 | Autor: redakce | sekce: novinky
Amnesty International uspořádá v předvečer Dne lidských práv, tedy 9. prosince, benefiční koncert s názvem Muzykou za lepšý vzdělání. V pražském klubu Roxy zahraje domácí legenda reaggae hudby s pětadvacetiletou letou tradicí Švihadlo, nadžánrová skupina Traband a za mladou krev kapela The Spankers, která ve své tvorbě kombinuje reggae a ska s dalšími žánry.


„Koncert bude součástí kampaně Změníme to! informující o nerovném přístupu dětí ke vzdělání. V Česku se kampaň zaměřuje hlavně na romské děti, které nepřiměřeně často končí v bývalých zvláštních školách určených ve skutečnosti pro mentálně postižené. Zdravým dětem ale návštěva takových škol snižuje šance na dobrou budoucnost,“ uvádí ke koncertu organizace Amnesty Internetional, která výtěžkem ze vstupného podpoří vzdělávací program o lidských právech pro studenty základních a středních škol.

Vstupenky budou k dostání na místě za 200 Kč.

Muzykou za lepšý vzdělání, Praha – Roxy, 9. 12. 09
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Svihadlo-a-Traband-zahraji-pro-Amnesty-International-soutezte-o-volne-vstupy~28~listopad~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.