Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: BENEFIČNÍ KONCERT

23.3.2011 Nedávné zemětřesení a tsunami v Japonsku vzbudilo vlnu solidarity po celém světě a výjimkou nejsou ani čeští muzikanti. Jednou z benefičních akcí na podporu obětem katastrofy bude i koncert ve Velkém sále pražské Lucerny, který se uskuteční v úterý 29. března.
8.3.2010 Benefiční koncert na podporu občanského sdružení pro péči o duševně nemocné Fokus Praha, které si připomíná dvacet let svého působení, proběhne tuto středu v pražském klubu Cross. Vystoupí na něm tři živé kapely a navrch několik DJů z drum’n’bassového ranku.
28.11.2009 Amnesty International uspořádá v předvečer Dne lidských práv, tedy 9. prosince, benefiční koncert s názvem Muzykou za lepšý vzdělání. V pražském klubu Roxy zahrají kapely Švihadlo, Traband a The Spankers.
3.11.2009 Benefiční večer na podporu žen v africkém Kongu proběhne tuto sobotu v prostorách pražského klubu Chapeau Rouge. Jak podotýkají pořadatelé, umění by mělo pomoci lidem v oblasti, kde je uměním přežít.
9.9.2009 Stojíte deset metrů od silnice, najednou přílítne motorka, přirazí vás ke zdi a když se po převozu vrtulníkem proberete, zjistíte, že žijete, ale o jednu nohu jednu nohu máte méně. Tohle se stalo DJovi Fat-G z plzeňského Inspiralu a právě jemu je věnována drum’n’bassová benefice Back to the stage.
22.10.2008 U příležitosti oslav desátého výročí benefiční Akce Cihla se v pražském Lucerna Music Baru se uskuteční Cihla fest. Na pódiu se ve středu 12. listopadu vystřídají kapely Krucipüsk, Děda Mládek Illegal Band, Benedikta a Chameleon.
4.9.2008 V pražském Paláci Akropolis zítra proběhne benefiční koncert věnovaný toleranci k minoritám a antidiskriminaci. Nedívej se černobíle, jak zní jeho podtitul, pořádá Poradna pro uprchlíky při příležitosti svého patnáctého výročí a Český helsinský výbor v rámci vládní Kampaně proti rasismu.
15.8.2008 Plánovaná stavba dálnice D3 z Prahy do Českých Budějovic vyvolává jak pozitivní reakce, tak i vlny nesouhlasu. Ke druhé skupině se připojilo i několik kapel a interpretů v čele s Annou K. nebo Davidem Kollerem. Svůj názor se rozhodli dát najevo benefičním koncertem, jež proběhne 29. srpna v Pikovicích.
25.4.2008 Pražský areál Delta čeká v dohledné době demolice a s ní tak souvisí i uzavření stejnojmenného klubu, ve kterém své první koncerty začátkem 90. let odehráli i dnes známí Tata Bojs. Také proto se skupina rozhodla na Deltě odehrát rozlučkové vystoupení, naplánované už na zítřejší večer.
27.3.2008 Headlinery druhého ročníku benefičního festivalu Out of Home, který se uskuteční 17. května na pražském ostrově Štvanice, budou britští Fun-Da Mental. Ze zástupců domácí scény je doplní Gipsy.cz, Navigators, Iva Frühlingová nebo Lenka Dusilová.

1-10 (32) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.