Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: SANTIGOLD

4.7.2012 Klip k novému singlu The Keepers z jej tohtoročnej druhotiny Master of My Make-Believe si americká speváčka Santigold režírovala sama. Dej zasadila do päťdesiatych rokov, ktoré prelína súčasnými trendami.
10.1.2012 Malijská hudebně-manželská dvojice Amadou & Mariam se experimentů nebojí, naopak tradiční hudbu svého kontinentu s noblesou propojuje s moderní západní muzikou.
22.7.2011 Kulaté jubileum Colours of Ostrava se podařilo oslavit důstojným způsobem. Diváci vytvořili výbornou atmosféru, s počasím to vyšlo téměř na jedničku a řada skvělých hudebních zážitků převážila tu hrstku méně zajímavých.
22.7.2011 První díl fotoreportáže z největšího tuzemského world music festivalu pokrývá první a většinu druhého dne. Těšit se můžete například na Santigold, Public Image Ltd., Brendana Perryho či Blackfield.
17.7.2011 Druhá část fotoreportu z festivalu Bažant Pohoda se věnuje headlinerům druhého dne - Santigold, Pulp, Junip, Imogen Heap, Madness - a začátku dne třetího.
14.7.2011 Pätnásty ročník najväčšieho slovenského festivalu Bažant Pohoda sa uskutočnil rovnako ako po minulé roky na trenčianskom letisku. Jubilejnú pätnástku sa rozhodli organizátori osláviť pre festival tým najtradičnejším spôsobom.
12.4.2011 Festivaly Bažant Pohoda a Colours of Ostrava přidávají ke svým lineupům další větší jméno, americkou zpěvačku Santigold. Ta se před třemi lety blýskla debutem Santogold, originální multižánrovou deskou, a na festivalech letos pravděpodobně představí jeho následovníka.
27.10.2010 Beastie Boys se po zotavení MCA vrhli na práce na novém albu a výsledkem je odtajnění tracklistingu nahrávky, která nakonec ponese název Hot Sauce Committee Part 2 a vyjde na jaře příštího roku.
27.7.2009 Americká hip-hopová stálice Beastie Boys na čas odkládá všechny své plánované aktivity – jak koncertní, tak i studiové. Důvod je pochopitelný: Adam Yauch, známý jako MCA, se potýká s rakovinou slinné žlázy.
20.7.2009 Už pátou studiovou desku chystá na září britská housová legenda Basement Jaxx. Jak je u britského dua zvykem, na desku vkladem přispěje spousta doprovodných zpěváků. Elektronický koktejl je ke konzumaci určen od 21. září skrz label XL, kterému jsou Basement Jaxx věrni už od začátku dráhy.

1-10 (10)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.