Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníPoslechněte si: Malijští Amadou & Mariam se spojili se Santigold

10.1.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Malijská hudebně-manželská dvojice Amadou & Mariam se experimentů nebojí, naopak tradiční hudbu svého kontinentu s noblesou propojuje s moderní západní muzikou. Poté, co si k produkci předchozího alba Welcome To Mali přizvala třeba Damona Albarna a pro následnou kolekci remixů své písně nechala předělat Akonem nebo Bobem Sinclarem, překvapuje dalšími zajímavými spolupracovníky, s nimiž natočila nové album Folila.

Hned pilotní singl Dougou Badia je duetem s rapperkou Santigold, která je pod písní zároveň podepsána jako její spoluautorka. Skladbu, která vyjde 24. ledna jako předvoj desky na stejnojmenném EP, si můžete poslechnout na portálu Stereogum.

Dále si na albu zahostuje mezi jinými Nick Zinner z Yeah Yeah Yeahs, rapper Theophilus London, Bassekou Kouyate nebo experimentální rockeři TV on the Radio. Celý výsledek bude venku 27. března.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Poslechnete-si-Malijsti-Amadou-Mariam-se-spojili-se-Santigold~10~leden~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.