Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníBasement Jaxx připravují novou desku, podívejte se na videoklip k úvodnímu singlu

20.7.2009 | Autor: Petr Bořuta | sekce: novinky
Už pátou studiovou desku chystá na září britská housová legenda Basement Jaxx. Jak je u britského dua zvykem, na desku vkladem přispěje spousta doprovodných zpěváků. Elektronický koktejl je ke konzumaci určen od 21. září skrz label XL, kterému jsou Basement Jaxx věrni už od začátku dráhy.

Nový počin ponese název Scars a již nyní lze říct, že nabídne mix všech možných žánrů. Jak nasvědčují ždibíčky, které je možno postupně ochutnávat, album mimo jiné kombinuje folk, hip-hop, funk nebo house. Nové písně si lze vyposlechnout přes MySpace profily muzikantů, již na album (většinou vokálem) přispěli. Figurují mezi nimi jména jako Santigold, Sam Sparro, Lightspeed Champion, dokonce i Yoko Ono a hip-hopové divoženky Yo! Majesty.

První singl z páté studiové desky, jasný letní hit jménem Raindrops, už má video. To si pohrává se zpola obnaženými těly a extravagantními kostýmy. Podívat se na něj můžete níže.

Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Nove-album-Basement-Jaxx-Opet-stylova-rozruznenost~20~cervenec~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.