Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: S.P.S.

21.1.2012 Jubilejní desátý ročník má před sebou festival Basinfirefest. Odehrávat se bude od 29. června do 1.července ve Spáleném Poříčí na Plzeňsku a jako obvykle se zavděčí hlavně milovníkům rocku, metalu a punku.
8.9.2011 Do třetice všeho dobrého. Spřízněné punkové kapely E!E a SPS spolu opět vyjedou na společné turné s názvem POGO TOUR 2011. Na co se mohou posluchači těšit?
11.5.2011 Kapela Tři sestry ani letos nezapomíná na své narozeniny a se svými fanoušky je oslaví o příštím víkendu dvoudenním festivalem na pražském koupališti Džbán. A o punk tady rozhodně nebude nouze.
2.4.2011 Ač je to milionkrát omletá fráze, v tomto případě je opravdu na místě: starýho psa novým kouskům nenaučíš. Navíc nutit SPS do něčeho zásadně odlišného od toho, co dělají už 23 roků, by bylo neskonalým hříchem.
30.8.2010 Festivalové léto is not dead! Všechny narozené ve znamení punku čeká jedinečný přídavek v podobě Pogo Tour 2010! Revoltní produkce legend českého punku, individualismus až na hranu...
18.8.2010 První ročník Old Punx Festu proběhl uplynulý víkend v zahradách zbirovského zámku. Koncept spočíval v pozváni těch punkových kapel, které hrají alespoň 18 let. Z Česka a Slovenska tak zahráli Tři sestry, z Británie The Lurkers, The Vibrators nebo Sham 69.
23.4.2010 Kapela Tři sestry si v tomto roce připomíná pětadvacetileté výročí svého působení na domácí hudební scéně. Před pár týdny fanouškům nadělila nové album Lázničky a zanedlouho dojde i na její tradiční festivalovou oslavu na pražském Džbáně.
5.10.2009 Tuzemská punková stálice Plexis si v srpnu neformálně připomněla čtvrtstoletí od svého prvního koncertu a veškeré oslavy završí se svými fanoušky na výročním koncertu, který se odehraje 6. listopadu v pražském kulturním centru Vltavská.
15.9.2009 Trojice Lety mimo, která letos na jaře vydala nové album Pouhá chemie, se symbolicky rozloučí s letní sezónou vlastním hudebním festivalem. Minifest na konci léta, jak zní jeho název, proběhne tento pátek na pláži Proboštských jezer u dvojměstí Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, nedaleko Prahy.
4.9.2009 Na říjen se chystá pražská punková kapela SPS vydat DVD ke svému dvacátému výročí. Obsahovat bude materiál sesbíraný od 80. let až po součastnost a k vidění na něm budou dosud nevysílané videoklipy, rozhovory, sestřihy z koncertů, fotogalerie nebo mp3 nahrávky.

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.