Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníDVD s raritami připomene dvacetiny SPS

4.9.2009 | Autor: redakce | sekce: novinky
Na říjen se chystá pražská punková kapela SPS vydat DVD ke svému dvacátému výročí. Obsahovat bude materiál sesbíraný od 80. let až po součastnost a k vidění na něm budou dosud nevysílané videoklipy, rozhovory, sestřihy z koncertů, fotogalerie nebo mp3 nahrávky.

Obsah má být zajímavý hlavně tím, že jej budou tvořit záběry, které nebyly nikde veřejně k shlédnutí a kapelou byly označeny za raritní. Zakladatel skupiny Zdeněk Růžička k tomu říká: „Nechtěli jsme lidi unavovat záznamem z nějakého koncertu, proto jsme na něj umístili záběry,které jsme natočili většinou ruční videokamerou a šlo nám hlavně o autentičnost nahrávky. Určitě to hodně lidí pobaví, hlavně sestřihy z 90. let."

DVD s názvem Takhle jsme válčili,když nám bylo dvacet si skupina vydává pod vlastním labelem SPS records a bude fanouškům nabízeno v limitované edici.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/DVD-s-raritami-pripomene-dvacetiny-SPS~04~zari~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.