Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníPlexis završí oslavy svého čtvrtstoletí na Vltavské

5.10.2009 | Autor: redakce | sekce: novinky
Tuzemská punková stálice Plexis si v srpnu neformálně připomněla čtvrtstoletí od svého prvního koncertu a veškeré oslavy završí se svými fanoušky na výročním koncertu, který se odehraje 6. listopadu v pražském kulturním centru Vltavská.

Pánové Petr Hošek, Dušan Lébl, Zdeněk Petr a Martin Švec, kteří v současnosti tvoří sestavu skupiny, mimochodem už deset let neměnnou, si na pomoc pozvali své kolegy z punkových kruhů. Na pódiu se tak vedle Plexis vystřídá dalších osm kapel: Korupce, Demarche, Gauneři, Do řady!, MZH, E!E, SPS a NVÚ.

Z oslavy by mělo vzejít DVD, které by tak u příležitosti výročí doplnilo v květnu vydanou kompilaci Best of 25 let. Hned v příštím roce přitom chtějí Plexis navázat novou a zároveň první řadovou deskou po deseti letech.

Vstupenky na výroční koncert jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketportal za 250 Kč, na místě potom za 300 Kč.

Plexis a hosté, Praha – KC Vltavská, 6. 11. 09
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Plexis-zavrsi-oslavy-sveho-ctvrtstoleti-na-Vltavske~05~rijen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.