Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní
tagy

tag: PRĀTA VĒTRA (BRAINSTORM)

17.6.2013 Dva týdny před konáním festivalu Rock For People přichází odhalení line-upu Showcase Stage, tedy místa, kde vystoupí zahraniční kapely vybrané převážně na showcaseových přehlídkách, jakými jsou britský Great Escape Festival a hamburský Reeperbahn Festival.
21.12.2012 Lotyšská kapela Prāta Vētra, donedávna známá také pod názvem Brainstorm, nahrála ústřední píseň k anglické jazykové mutaci ruské 3D animované pohádky Sněhová královna, natočené na motivy stejnojmenného díla Hanse Christiana Andersena.
2.10.2012 Tak tyto Lotyše bude řada z vás znát pod názvem Brainstorm. Za rozpolceností, kdy doma hráli lotyšsky zpívané písně pod jedním názvem a v zahraničí anglicky zpívané pod jiným, ale letos udělali čáru a rozhodli se být pro všechny jen a pouze Prāta Vētra.
24.9.2012 Tak lotyšští Brainstorm už prý nejsou Brainstorm. Název, pod kterým vydávali anglicky zpívané desky a vystupovali za hranicemi rodné země, zahodili a rozhodli se být pro všechny - stejně jako doma - jen a pouze Prāta Vētra...
2.4.2012 Lotyšská kapela Prāta Vētra, mimo svou domovinu známá spíše jako Brainstorm, přišla s pěknou dávkou novinek. Oznámila totiž vydání nového alba a zároveň představila pilotní singl a videoklip.
23.12.2009 Lotyšská kapela Brainstorm dokončila a v polovině března vydá páté anglicky zpívané album, které vychází z lotyšsky zpívané desky Tur kaut kam ir jābūt. Na svou anglicky zpívanou předchůdkyni Four Shores naváže po čtyřech letech.
21.5.2008 Tři roky po vydání desky Četri krasti a její následné anglické mutace Four Shores se o slovo hlásí lotyšská skupina Brainstorm. Ve své domovině minulý týden vydala rodným jazykem zpívanou novinku Tur kaut kam ir jābūt, na níž zanedlouho naváže mezinárodní edicí její anglicky zpívané verze.
7.9.2006 Chytlavé kytarové melodie, emoce, tajemno, ale především síla pramenící z toho všeho. Právě tak zní nová deska lotyšstých Brainstorm. Posmutnělá, ale zároveň pozitivně znějící...
5.9.2006 Skupiny Brainstorm, No Name, Skyline a Temperamento se včera představily v areálu pražských Žlutých lázní v rámci dalšího pokračování série Nokia Music Tour, z níž vám nyní přinášíme fotoreportáž.
30.8.2006 Milovníci kytarové muziky budou mít v pondělí večer těžké dilema. V Praze se totiž uskuteční hned dvě zajímavé akce – ve Žlutých lázních v Podolí se v rámci Nokia Music Tour představí lotyšská kapela Brainstorm a v klubu Roxy v rámci pravidelných Free Mondays pro změnu zahrají domácí The Prostitutes, kteří zároveň pokřtí své debutové album.

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.