Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníPoslechněte si nové album lotyšských Brainstorm

21.5.2008 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Tři roky po vydání desky Četri krasti a její následné anglické mutace Four Shores se o slovo hlásí lotyšská skupina Brainstorm. Ve své domovině minulý týden vydala rodným jazykem zpívanou novinku Tur kaut kam ir jābūt, na níž chce zanedlouho navázat mezinárodní edicí její anglicky zpívané verze Fire Monkey.

Tentokrát se kapela rozhodla oprostiti od typického kytarového pop-rocku a podle svých slov hledala inspirace v hudbě 70. let, ale i hip-hopovém zvuku. Vlastní úsudek si můžete udělat sami na stránkách skupiny, kde je ke slyšení celá půdovní verze desky, nebo na portálu MySpace, kde si můžete poslechnout pilotní anglický singl And I Lie.

Brainstorm, kteří – ač se to tak nezdá – v příštím roce oslaví už své dvacáté výročí, dnes platí za nejúspěšnější pobaltskou kapelu. U nás jsme je mohli vidět kupříkladu na společném turné se skupinou Kryštof, nebo jako předskokany Rolling Stones a R.E.M..
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Poslechnete-si-nove-album-lotysskych-Brainstorm~21~kveten~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.