Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: O2 SÁZAVAFEST 2009

20.9.2009 Kapela Speed Caravan se v průběhu léta představila našemu publiku na festivalech Colours of Ostrava a Sázavafest a její album Kalashnik Love se zároveň dostalo do české distribuce. V pátek se k nám vrátí na samostatný koncert, který odehraje v pražském Paláci Akropolis.
4.8.2009 Kácovský Sázavafest na svojom deviatom ročníku priniesol takmer celú českú scénu, doplnenú o jedno veľké a niekoľko menej známych zahraničných mien. Náš fotoreport mapuje piatok a sobotu na čele s Mobym, The Gathering, Die Happy i príšerným Jimmym Somervillom.
29.7.2009 Ačkoliv letošní ročník Sázavafestu začíná oficiálně až zítra, už dnes se do středočeského Kácova začínají sjíždět první návštěvníci, pro které je připraven warm-up, který je má rozehřát na hlavní hvězdy festivalu.
27.7.2009 Ať už skládá americký multiinstrumentalista Richard Melville Hall svou hudbu pod jmény Voodoo Child, Barracuda, Brainstorm, UHF, The Brotherhood, DJ Cake, Lopez, Mindstorm, Schaumgummi, Pippy Baliunas nebo pod nejznámější přezdívkou...
15.7.2009 Sítem diváckého hlasování a poroty prošly dvě poslední kapely, které si zahrají v podzimním semifinále soutěže kapel RGM Live Space. Vítězem diváckého hlasování posledního kola se stali zlínští The Crossroads a favoritem poroty pak kytarové kvarteto LUS3.
12.7.2009 Pořadatelé O2 Sázavafestu krátce po odhalení kompletního line-upu letošního ročníku snižují cenu vstupenek. Ty je možné do 20. července v předprodejní síti Ticketpro zakoupit s dvousetkorunovou slevou, tedy za 1000 Kč včetně poplatků.
2.7.2009 Z šestice finalistů pátého ročníku hudební soutěže O2 Sázavafest Battle vzešly vítězně kapely Kulturní úderka a Agave 9. Ty získaly nejvíce hlasů od návštěvníků finálového klání, které se uskutečnilo v sobotu 27. června na Konopišti.
2.7.2009 Letošní O2 Sázavafest odtajnil kompletní line-up. Celému festivalu začínajícímu ve čtvrtek 30. července bude předcházet warm up day, který letos proběhne na zvláštní produkci Kácovské léto v areálu místního zámku. Scéna bude přístupná za dobrovolné vstupné už od středy.
18.6.2009 Pokud jste naše stránky v uplynulých týdnech a měsících sledovali, určitě vám neunikla talentová soutěž kapel Sázavafest Battle. Našli jsme pro vás šestici hudební nadějí a teď vyhlašujeme pro změnu soutěž pro vás, čtenáře. Získat v ní můžete volné vstupy na stejnojmenný festival.
20.5.2009 Nejen Moby, Jimmy Somerville, Speed Caravan, The New York Ska-Jazz Ensemble nebo Die Happy, ale i mladé talentované kapely se představí na letošním O2 Sázavafestu. Právě s ním jsme připravili vyhledávací soutěž Sázavafest Battle, která nyní představuje úspěšné finalisty.

1-10 (19) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.