Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: KULTURNÍ ÚDERKA

2.7.2009 Z šestice finalistů pátého ročníku hudební soutěže O2 Sázavafest Battle vzešly vítězně kapely Kulturní úderka a Agave 9. Ty získaly nejvíce hlasů od návštěvníků finálového klání, které se uskutečnilo v sobotu 27. června na Konopišti.
20.5.2009 Nejen Moby, Jimmy Somerville, Speed Caravan, The New York Ska-Jazz Ensemble nebo Die Happy, ale i mladé talentované kapely se představí na letošním O2 Sázavafestu. Právě s ním jsme připravili vyhledávací soutěž Sázavafest Battle, která nyní představuje úspěšné finalisty.
20.5.2009 Soutěž Sázavafest Battle, kterou pro všechny talentované kapely společně připravil hudební portál Muzikus.cz a letní open-air festival O2 Sázavafest, představuje šestici kapel, které byly v silné konkurenci porotou vybrány do finálového klání.
2.1.2004 Pod pojmem Kulturní úderka si lze představit ledacos. Nejednoho pamětníka dob minulých možná při zaslechnutí tohoto slovního spojení až lehce zamrazí. Ale ideologické paralely stranou, brněnská...

1-4 (4)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.