Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: JASNÁ PÁKA

1.11.2012 V roce 2011 oslavila kapela Jasná páka 30. výročí svého založení. Kapela oslavila výročí úspěšným koncertním turné. Na rozdíl od své koncertně aktivní "sestry" kapely Hudba Praha je Jasná Páka v dnešní době pouze občasně působící projekt...
23.4.2012 Sedmadvacátého dubna se uskuteční pátý ročník festivalu Čarodějáles, jenž bude probíhat na brněnské Riviéře.Kapely budou souběžně hrát na třech stagích - Starobrno Stage bude zaměřena především na mladší ročníky...
23.12.2011 Všechny prostory pražské Lucerny dnes budou patřit multikulturní Poctě Václavu Havlovi. Vstupenky byly během krátké doby rozebrány. Ti, kteří by přesto rádi byli u toho, mohou sledovat přenos z Velkého sálu na Václavském náměstí. Část akce bude přenášet také ČT1.
21.12.2011 V pátek, k závěru třídenního státního smutku a v den, na který je naplánován pohřeb našeho bývalého prezidenta, ožijí prostory pražského Paláce Lucerna kulturní akcí nazvanou Pocta Václavu Havlovi.
14.9.2011 V roce 2011 slaví kapela Jasná páka 30. výročí svého založení. Kapela se rozhodla toto výročí oslavit koncertním turné. Na rozdíl od své koncertně aktivní „sestry“ kapely Hudba Praha je Jasná Páka v dnešní době pouze občasně působící projekt...
30.8.2010 Již 23. ročník "českého Woodstocku" se opět konal v trutnovském areálu Na Bojišti. V průběhu čtyř dnů zde zahráli například Manic Street Preachers, Asian Dub Foundation, Senser, The Glitter Band, Irie Révoltés či Arch Enemy.
6.4.2010 Velká událost čeká nejen všechny pravověrné rockery. Oslavy 50 LET BIGBÍTU proběhnou ve čtvrtek 14. října 2010 v O2 areně. A oslavy to budou opravdu nabité. 9 legendárních kapel, bez kterých by český a moravský bigbít nebyl tím, čím je. A k tomu jedna nová.
5.12.2008 Pražský Palác Akropolis bude svědkem koncertů dvou ideově i personálně spřízněných kapel, které se bez nadsázky dají zařadit mezi kultovní klasiky domácího bigbítu. Dnes vystoupí Hudba Praha a zítra její předchůdkyně Jasná páka.
14.5.2008 Benefiční festival Mezi Ploty se už po několik let snaží odstraňovat bariéry široké veřejnosti před tématy točícími se okolo psychiatrie a také v letošním roce návštěvníkům tří vybraných psychiatrických léčeben přinese bohatý program napříč kulturním spektrem.
14.1.2002 Modří budou vědět, jedva zahlédnou obal. V roce 1991 vyšla u dnes již neexistující firmy Punc nahrávka z jednoho z legendami opředených koncertů (nepřeháním: jestli znáte undergroundový román...

2-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.