Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: EMINEM

4.11.2013 Neznámější portál pro sdílení videa včera udělil v New Yorku své první hudební ceny. Slavnostní předávání bylo přenášeno živě přes Youtube.com a jeho součástí byla, jak velí tradice podobných ceremoniálů, vystoupení některých oceněných umělců.
29.10.2013 Eminem vypustil další ukázku ze své připravované desky The Marshall Matters LP 2, která má vyjít 5.listopadu. Po singlu Berzerk nyní přichází skladba The Monster, kterou rapper nahrál spolu s Rihannou.
23.9.2013 Marshall Mathers je zpátky. Vlasy má opět na peroxidovou blond a podle prvních ukázek se vrací kamsi ke kořenům. Ke svým kořenům. Album The Marshall Mathers LP II vycházející třináct let po „jedničce“ budeme moci poslouchat od 5. listopadu.
28.8.2013 Ve světě velkého popu (který tak nazýváme jen proto, že jeho představitelé jsou „o něco známější“ než jiní interpreti, a také mají k dispozici „velké“ produkční zázemí) se letos zvířily vody hlavně díky Justinu Timberlakovi a Kanye Westovi.
15.4.2013 První měsíce letošního roku pořádně rozvířily nabídku nových nahrávek. My jsme se však nyní rozhodli vám předložit náš redakční výběr desek, na něž pořád ještě s napětím čekáme. Je to soupis napříč žánry, tak snad si v něm najdete album, na které se těšíte s námi.
17.10.2012 Eminem a Wyclef Jean, toť dvě postavy, které dneska slaví čtyřicítku. Naštěstí se našel někdo osvícený, kdo udělal mash-up jejich songů, takže nám odpadá dilema, komu dát přednost. Eminem a Wyclef Jean, 911 a Stan, dva v jednom.
7.11.2011 Ceremoniál předávání evrpských cen televizní stanice MTV Europe se odehrál včera v irském Belfastu. Slavnostní večer zahájili Coldplay, dále vystoupili například Jessie J, Red Hot Chili Peppers, Lady Gaga, Snow Patrol nebo David Guetta.
14.2.2011 Pět cen si ze třiapadesátého ročníku Grammy odnesla country-popová kapela Lady Antebellum. Jako kdyby ale byl úspěch trojice z Nashville zastíněn úspěchem sedmice z Montrealu. Arcade Fire si díky The Suburbs odnesli ocenění za nejlepší desku minulého roku.
30.12.2010 Zájem o americkou zpěvačku Lady Gaga evidentně neutichá, alespoň podle prodejních čísel. V loňském roce bylo její album The Fame (Monster) celosvětově druhým nejprodávanějším a v tom letošním se dokonce vyšplhalo na samotný vrchol.
17.12.2010 Americký rapper Eminem, který v létě vydal své sedmé album Recovery, bude po několika letech znovu hrát ve filmu (tedy coby hlavní herec).

1-10 (60) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.