Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníEminem si zahraje boxera v novém filmu

17.12.2010 | Autor: Michal Šimeček | sekce: novinky
Americký rapper Eminem, který v létě vydal sedmé album Recovery, bude po několika letech znovu hrát ve filmu (tedy coby hlavní herec). Dle slov scénáristy Kurta Struttera obsadí roli světového šampióna v boxu, který se dostane až na samotné dno, avšak kvůli své dceři se z něj bude muset prorvat zpět do života. "Film v jádru převypravuje posledních pět let Eminemova vlastního života, akorát k tomu využíváme boxerské analogie," řekl Strutter s odkazem na rapperovu drogovou závislost, ze které už je ale údajně vyléčený.

Film se bude jmenovat Southpaw a datum jeho premiéry ještě není známo. Eminem se tak po 8. míli z roku 2002 znovu vrátí na plátna kin – a kromě Southpaw se s ním chystá ještě jeden snímek, a sice hororový Shady Talez, který by měl spatřit světlo světa někdy v příštím roce a po vzoru současné módy bude promítán ve 3D.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Eminem-si-v-novem-filmu-zahraje-boxera~17~prosinec~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.