Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: FILM

15.1.2012 Jediná proměněná nominace z celkových pěti, takové je skóre filmu Alois Nebel po oznámení výsledků Cen české filmové kritiky. Pro nás jakožto hudební web jde však o tu nejpodstatnější kategorii.
12.12.2011 Crazy Clown Time ztělesňuje důkaz o tom, že v hlavě pětašedesátiletého Američana Davida Lynche se ještě i v těchto letech rodí originální myšlenky, jež tentokrát nestojí o pozornost pouze filmového fanouška, ale také milovníka alternativní hudby.
25.8.2011 Britští Coldplay finančně založí vznik připravovaného noirového snímku Ashes režiséra Mata Whitecrosse.
1.7.2011 Nadcházejících devět dní bude pro všechny fanoušky filmu svátkem. Již zítra totiž začíná 46. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary a stejně jako minule se i letos mohou jeho návštěvníci těšit na filmy z hudební sekce 2011: Hudební odyesa.
13.4.2011 Filmov o hudbe je nekonečné množstvo, rôznych dokumentov o kapelách či hudobných žánroch nespočetne. Prinášame vám menší výber, ktorý okrem záznamov kapiel hrajúcich, ukazuje aj ľudí, ich životy, svet, inšpiratívne názory.
15.2.2011 Ve světě filmu se už pomalu stává dobře zavedenou značkou. Johnny Greenwood, kytarista Radiohead, s nimiž tuto sobotu vydá osmé album, si v posledních letech našel zálibu ve skládání filmových soundtracků a má s nimi úspěch.
26.1.2011 Italský filmový režisér Paolo Sorrentino letos uvede do kin svůj nový snímek This Must Be The Place, pro který skládá hudbu legendární muzikant David Byrne. Ten se nyní dal dohromady s americkým písničkářem Willem Oldhamem, se kterým soundtrack dokončí.
26.1.2011 Minulý týden se Trent Reznor a Atticus Ross radovali ze zisku Zlatého glóbu za soundtrack k filmu The Social Network a už příští měsíc by mohli slavit neméně velký úspěch znovu. Jejich hudba k novému filmu Davida Finchera byla totiž nominována na prestižní Cenu Akademie.
17.12.2010 Americký rapper Eminem, který v létě vydal své sedmé album Recovery, bude po několika letech znovu hrát ve filmu (tedy coby hlavní herec).
26.7.2010 Soundtrack k novému filmu režiséra Olivera Stonea Wall Street: Peníze nikdy nespí obsáhne 12 skladeb z nichž většinu tvoří písně složené Davidem Byrnem a Brianem Enem.

1-10 (23) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.