Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: BUDOÁR STARÉ DÁMY

19.9.2013 Femipunková čtveřice Mucha, platící za objev současné brněnské alternativy, vydala 16. záři svou debutovou desku Slovácká epopej. Slavnostního křtu se dočká v Brně (25. 9.) a Praze (4. 10.)
30.6.2011 Jihomoravské Boskovice letos už podevatenácté přivítají stejnojmenný multikulturní festival, jehož výtěžek poputuje na zdejší urbanistickou památku – židovskou čtvrť.
7.9.2008 Ve fotogalerii z druhého dne desátého ročníku mikulovského festivalu Eurotrialog se můžete podívat na záběry z koncertů skupin Swordfishtrombones, Oswald Schneider, 100°C, Budoár staré dámy, Nuck Chorris Gang, nebo třeba z vystoupení Vladimíra Václavka s Milošem Dvořáčkem.
13.6.2008 Brněnská kapela Budoár staré dámy - "hravá, dravá a ze 3/5 dámská", jak se sama na svých stránkách charakterizuje - minulý týden představila své nové album Dobrou noc světlo v ostravském klubu Templ.
22.5.2008 Jedno z výrazných těles domácí alternativní scény – Budoár staré dámy – vydává v těchto dnech nové album. V pořadí třetí deska nese název Dobrou noc, světlo.
15.5.2008 Videotipy přináší další porci čerstvých hudebních klipů a k tomu jednu lahůdku navrch – video s písní, která už hudebním mořem proplouvá rovné půlstoletí.
24.1.2008 Ve čtvrtek 31. ledna proběhne v pardubickém L-Klubu sedmý ročník benefičního Animalfestu. Na akci vystoupí mimo jiné kapely Khoiba, Miou-Miou, nebo Budoár staré dámy.
8.1.2008 V Kralupech nad Vltavou se o nadcházejícím víkendu uskuteční šestý ročník alternativního klubového festivalu Lednový Underground. V jeho rámci se představí mimo jiné skupiny Tleskač, Čankišou, Kale, Yellow Sisters, nebo píšničkářka Martina Trchová.
27.8.2007 Lákavý program slibuje multikulturní festival Make a Connection. Uskuteční se tuto sobotu v areálu Valdštejnské lodžie v Jičíně a svým návštěvníkům zdarma nabídne mimo jiné koncerty kapel Support Lesbiens, Sunshine, Ohm Square, Khoiba, King Banana, nebo United Flavour.
22.6.2007 Multižánrový svátek hudby, výtvarného umění, filmu a divadla, festival pro židovskou čtvrť v Boskovicích, je za dveřmi. Jeho patnáctý ročník se letos uskuteční ve dnech 19. až 22. července.

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.