Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníRytmika Living Colour znovu v Lucerna Music Baru

12.12.2003 | Autor: Miloš Latislav | sekce: novinky
HEAD>>FAKE Sound System, neboli baskytarista Doug Wimbish a bubeník Will Calhoun, známí především coby rytmika čtveřice Living Colour, přijíždějí znovu do Prahy. Stejně jako předtím jejich další projekt Jungle Funk, vystoupili letos 29. září znovuobnovení Living Colour v pražském Lucerna Music Baru v rámci série Prague International BLUENIGHT. Koncert se setkal s neočekávaným ohlasem a motivoval jmenované duo k tomu, aby Prahu zařadili i do rozpisu turné jejich vlastního projektu HEAD>>FAKE SOUNDSYSTEM. Kvalitu a naléhavost Headfake dokazuje i fakt, že právě na koncertě tohoto srostlého dua v jednom newyorském klubu se v roce 1999 dali Living Colour po delší  přestávce znovu dohromady. Koncert , ketrý pořádají agentury Joe's Garage a AMP proběhne v pondělí 15.prosince od půl deváté v Lucerna Music Baru. 

Ve stejný den od půl osmé vystoupí v pražském Divadle U hasičů písničkář BIDINTE z Guineje-Bissau se svou kapelou. Bidinte propojuje moderní iberskou instrumentaci (tedy flamenco-kytaru, flétnu a baskytaru) s tamou a chekere, aby tak vznikl co nejbarevnější "spodek" pod jeho přesvědčivý zpěv. Koncert je součástí série Jazz Meets World.

Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Rytmika-Living-Colour-znovu-v-Lucerna-Music-Baru~12~prosinec~2003/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.