Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: JAZZ MEETS WORLD

29.5.2011 Americká zpěvačka a kontrabasistka Esperanza Spalding, která na letošních Grammy jako první jazzová umělkyně v historii získala cenu v kategorii objev roku, přijede do Prahy. V rámci koncertní série Jazz Meets World vystoupí 7. července v Hudebním divadle Karlín.
20.5.2010 Hazmat Modine, ti, co vás zachrání, když se cítíte jako spráskaný pes a po ruce není láhev. Bizarní, surrealistické blues, které vám do hlavy vydlabe díru jako vrata od stodoly a vyžene z ní odvěký bluesový reflex: někde poblíž je deprese, smutek k zastřelení.
26.4.2010 Fado je portugalský hudební styl, jehož vznik spadá do 19. století. Tématem písní fado jsou nešťastná láska, sociální nerovnost, těžká práce rybářů a dělníků, melancholie a víra v lepší budoucnost.
20.5.2009 Senegalský rodák Malick Pathé Sow je výjimečně nadaný umělec. Svou kariéru zahájil jako jeden z hlavních hudebníků ve službách u Baaby Maala a po svém příjezdu do Belgie nastoupil na sólovou dráhu. V pondělí se představí českému publiku na koncertu v pražském Paláci Akropolis.
5.5.2009 Malijský zpěvák, kytarista a skladatel Afel Bocoum, dlouholetý spoluhráč Aliho Farky Tourého, se zítra vrátí do české metropole. Nové album Tabital Pulaaku představí za doprovodu své kapely Alkibar v Divadle u hasičů.
10.3.2009 Hudební série Jazz Meets World nabídne tuto neděli v pražském Paláci Akropolis vystoupení proslulého Avishaie Cohena. Další březnové koncerty se ponesou pod taktovkou Tonyho Lakatose a Habiba Koitého.
3.6.2005 Triem afrického pianisty ABDULLAH IBRAHIMa pokračuje 7.6. série Jazz na Hradě, 8.6. hraje v kostele Sv.Václava etno-kvartet HUUN-HUUR-TU z Tuvy. Ve čtvrtek otevírá zpěvačka BARBARA HENDRICKS letní...
21.10.2004 a to koncerty MOTION TRIA (pl), okteta SONORA UNIVERSAL (Kuba), kvarteta JAROMÍRA HONZÁKA (cz/pl), mongolských KHUKH MONGOL, kvarteta AVISHAI COHENA (Izrael/usa/Kuba) atd. Blíží se také festival...
13.8.2004 Holešovická Mecca obarví v dramaturgii Jazz Clubu Železná několik pražských nocí letošního babího léta různými duchy a rytmy - gypsy balkano flamenco brazilo cubano oriental nu-jazz Éterity .......
12.12.2003 HEAD>>FAKE Sound System, neboli Doug Wimbish a Will Calhoun se svým novým projektem hrají 15.12. v Lucerna baru, týž den vystoupí v Divadle U hasičů písničkář BIDINTE z Guineje-Bissau se svou kapelou.

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.