Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníPrahu, Ostravu a Hradec čekají dvojkoncerty Suzanne Vega a Čechomoru

11.9.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Praha, Ostrava a Hradec Králové se mohou začátkem listopadu těšit na dvojkoncerty skupiny Čechomor a americké písničkářky Suzanne Vega. Pokračuje tak jejich vzájemná spolupráce, která prozatím vyvrcholila společnou písní Rain is Falling, která se nachází na albu Místečko české kapely.

Zatímco pražský koncert se ponese v intimním duchu, pro Ostravu a Hradec Králové se chystá orchestrální program s doprovodem Smíchovské komorní filharmonie. „Na společném koncertu Suzanne Vega a Čechomoru v pražské Malostranské besedě uslyší diváci písničky Čechomoru v komorní sestavě a Suzanne Vega zahraje spolu s kytaristou Gerry Leonardem průřez svých největších hitů. Na koncertech v Ostravě a Hradci Králové potom uslyší diváci projekt Proměny v podání skupiny Čechomor s hostující Ivou Marešovou a dvacítku známých i méně známých písniček Suzanne Vega v orchestrálních úpravách,“ uvádí Petr Tolar z managementu Čechomoru.

„Suzanne Vega hrála v České republice už několikrát, a proto jsme hledali něco, čím by tyto koncerty byly jiné a zvláštní, zkrátka jsme hledali něco, co fanoušci Suzanne Vega ještě neměli šanci slyšet. (...) A protože s Čechomorem momentálně u příležitosti desátého výročí uvedení filmu Rok Ďábla hrajeme projekt Proměny se Smíchovskou komorní filharmonií, napadlo nás, že bychom mohli Suzanne navrhnout, zda by také  nechtěla zahrát své skladby v orchestrálním aranžmá,“ vysvětluje Karel Holas, houslista a zpěvák Čechomoru.

Vstupenky na koncerty jsou k dostání v sítích TicketStream, TicketPro a TicketPortal.

Suzanne Vega & Čechomor:

06/11 Praha, Malostranská beseda
08/11 Ostrava, ČEZ Arena
09/11 Hradec Králové, hala TJ Slavia
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Prahu-Ostravu-a-Hradec-cekaji-dvojkoncerty-Suzanne-Vega-a-Cechomoru~11~zari~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.