Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníNového alba Clou se možná dočkáme už na jaře

19.11.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Kapela Clou dokončila aranže k devíti z celkových jedenácti chystaných skladeb pro své druhé album. Dvě z novinek zároveň uvolnila k poslechu na portál MySpace – skladby Still Running a částečně instrumentální Exe Cut, které jsou ke slyšení rovněž na soundtracku k filmu Prachy dělaj člověka.

Připomeňme, že podle původních plánů měli Clou mít nové album už před několika týdny vydané. Souhrou okolností, mimo jiné vzhledem k odchodu baskytaristy Bugsyho, který nyní hraje se strakonickými punk-rockery Die Outsiders, však došlo k odložení termínu vydání.

„Od poloviny prosince budeme pracovat ve studiu na jeho realizaci a pokud všechno půjde tak, jak si představujeme, CD bude v regálech obchodů na přelomu března / dubna 2007,“ prozrazují Clou své aktuální plány.
Do té doby však hodlají odehrát sérii čtyř koncertů v Brně, Litomyšli, Praze a Trutnově: „Posledními čtyřmi letošními koncerty pro nás totiž končí celé úžasné období, vázající se k našemu debutnímu albu Postcards. Rozhodli jsme se s touhle nezapomenutelnou dekádou rozloučit se tak, jak to jde nejlépe : odehráním čtyř koncertů v klubech, kde jsme v minulosti zažili naše asi nejlepší vystoupení vůbec.“

Koncerty Clou do konce letošního roku:
23/11 Brno, Fléda (+The Airbags, 5th April)
25/11 Litomyšl, Kotelna (+The Airbags, 5th April)
30/11 Praha, Rock Café (+ Roe-Deer, My First Date)
02/11 Trutnov, New End (+ 5th April)
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Noveho-alba-Clou-se-mozna-dockame-uz-na-jare~19~listopad~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.