Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ROE-DEER

12.10.2012 Pražská indie-popová dvojice I Like You Hysteric, Andrzej Palec (ex Roe-Deer) a Marek Kedzior (ex Dorian Gray’s Prostitutes) startuje v sobotu své podzimní turné. Kromě toho představují pánové i nový klip, který vznikl k písni The Year Of The Tiger.
23.5.2012 Nepochybně jedna z nejzajímavějších osobností české klubové scény. Působila v kapele Roe-Deer a projektu Khoiba, ale poté se veřejnosti na chvíli ztratila z dohledu. Odskočila si na mateřskou dovolenou, ale před nedávnem se na scénu opět vrátila s novým projektem Luno.
17.3.2012 Dance-punkový objev z Berlína I Heart Sharks a pražská koncertní premiéra projektu Filipa Míška Dikolson. To jsou dva dobré důvody, proč zavítat 29. března do pražského Paláce Akropolis.
24.1.2012 Pražská indie-rocková formace I Like You Hysteric, v níž figuruje zpěvák dnes už zauniklých Roe-Deer Andrzej Palec, na svých stránkách nabízí všechna tři EP, která od svého vzniku stačila natočit.
4.10.2010 Ema Brabcová, známa predovšetkým z pôsobenia v kapelách Khoiba, či Roe-Deer, sa po viac ako dvojročnej pauze vracia na scénu. Spolu so Šmitym, jej niekdajším kolegom práve z Roe-Deer, založila projekt Luno.
18.8.2008 Pražská kapela Roe-Deer ukončila po více než osmi letech působení na hudební scéně svou činnost. V prohlášení zveřejněném na stránkách skupiny o tom koncem minulého týdne informoval baskytarista a jediný původní člen skupiny Šmity a zpěvák Andrzej Palec.
21.6.2008 Zatím poslední festival se slovem „Planet“ v názvu se konal po předloňské odbočce na pražské Výstaviště opět v místech, kde před pěti letech začal, tedy na pozemcích táborského Aeroklubu. Přivezl s sebou kromě tradičních hostů jako Kosheen či IAMX i Bad Religion, Nemo, Hadouken! nebo Front 242.
5.6.2008 Zástup mladých kapel okolo pražské klubové indie scény se sejde v sobotu v Riegrových sadech na prvním Indie Rock Festu. Sekundovat jim pak bude Radim Hladík se svým Blue Effectem.
1.6.2008 Hned několik novinek přichází ze stáje pražské kytarovky Roe-Deer. V první řadě omladili svoji sestavu a pro podzimní období připravují novou desku, ze které je již nyní ke slyšení první singl.
27.3.2008 Headlinery druhého ročníku benefičního festivalu Out of Home, který se uskuteční 17. května na pražském ostrově Štvanice, budou britští Fun-Da Mental. Ze zástupců domácí scény je doplní Gipsy.cz, Navigators, Iva Frühlingová nebo Lenka Dusilová.

1-10 (65) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.