Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: CLOU

26.3.2014 Česká kapela Clou, která do povědomí veřejnosti vtrhla raketovou rychlostí se singlem Island Sun v roce 2005, oznámila konec kariéry. Pokud byste však chtěli ještě jednou vidět Clou naživo, tak nemusíte truchlit. Poslední dva koncerty se uskuteční 14. června v Litovli a 6. září v Kladně.
18.2.2013 Po čtyřech letech vyšlo z dílny české kapely Clou čtvrté řadové album. Do jaké míry svým názvem Old Dogs New Tricks definuje materiál, který obsahuje?
26.10.2012 Pražská pop-punková kapela Clou vydává čtyři roky po předchozí desce For Tonight novinku. Deska, která se na pulty obchodů dostává tento týden, se jmenuje Old Dogs New Tricks.
30.1.2012 Velkou informační nálož si na dnešek připravili pořadatelé Prague City Festivalu. První zprávou je, že se akce nakonec rozšíří na dva dny a vedle 29. bude probíhat i 30. června, druhou je na deset jmen vystupujících včetně druhého hlavního headlinera.
20.7.2010 Areál pod hradem v Kadani na Chomutovsku přivítá tuto sobotu sedmý ročník festivalu Vysmáté léto. Hlavními headlinery letošního ročníku budou stálice českých klubových a festivalových pódií, finští rockeři Waltari, kteří představí své loňské album Below Zero.
7.7.2010 Už podruhé ve své historii musí Clou řešit náhradu za odcházejícího baskytaristu – po třech letech je opouští Štěpán Farkaš (Steph), který v roce 2007 nastoupil do kapely za Bugsyho.
22.4.2009 Ačkoliv si tak dnes říká leckterá lokální bigbítová tancovačka, majálesy, chcete-li studentské oslavy příchodu jara, bývaly spjaty především s univerzitními městy. A na přelomu dubna a května jich je napříč republikou rozeseta opět celá řada.
3.3.2009 Pražská pop-punková pětice Clou vystoupí zítra večer na pódiu pražského Paláce Akropolis, kde představí a zároveň pokřtí své aktuální album For Tonight, vydané loni v říjnu.
6.1.2009 Čtenářská anketa časopisu Report Žebřík právě vstupuje do svého 17. ročníku. Spuštěno bylo fanouškovské hlasování, jehož výsledky budou vyhlášeny tradičně začátkem března.
7.12.2008 Pouhého půldruha roku po eponymním druhém albu tu jsou Clou s dalším, tentokrát koncepčním albem. Pozoruhodná plodnost, či důsledek syndromu akutního tvůrčího neklidu?

1-10 (72) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.