Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníKorn se v červnu vrátí do Ostravy

18.1.2013 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Američtí nu-metalisté Korn zahrají necelý rok po vystoupení na Trutnov Open Air Music Festivalu opět v České republice. Tentokrát se předvedou před fanoušky v Ostravě, kam se vrátí po pěti letech.

Koncert se uskuteční 17. června ve vítkovické ČEZ Areně. Kromě průřezu dvě dekády trvající kariérou na něm kapela představí i stále aktuální album The Path of Totality, které vyšlo na konci roku 2011 a na němž kapela překvapila spolupracemi s elektronickými producenty jako Skrillex, Noisia, Excision, Downlink nebo Kill the Noise.

„Korn byli celkem šestkrát nominování na cenu Grammy, ze dvou z těchto nominací vyšli úspěšně a to za video k písni Freak on a Leash v roce 1999 a o tři roky později za song Here to Stay,“ shrnují pořadatelé koncertu. „Za svou kariéru vydali 10 studiových alb, jichž se prodalo více než 35 milionů.“  

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro a stojí 790 Kč, případně k pódiu 990 Kč.

Korn, Ostrava - ČEZ Arena, 17. 6. 13
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Korn-se-v-cervnu-vrati-do-Ostravy~18~leden~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.