Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníJustin Lavash vydává své nové album s názvem „Programmed“

24.11.2016 | Autor: PR | sekce: novinky
Justin Lavash vydává své nové album s názvem „Programmed“ (Naprogramován), současně se sólovým koncertem v pražském Studiu Paměť v Praze 1, 30. listopadu 2016. Bude hrát písně z nového alba, i některé již známé – v novém aranžmá. Videoprojekce zajistí Kino Cirkus. Představení začíná ve 20 hodin.

"Naprogramován" se nahrávalo v červnu a červenci tohoto roku a je to Lavashovo  třetí studiové album s producentem Ianem Keloskym, jenž je též spoluautorem u dvou skladeb. Hostují na něm například Beata Hlavenková (klávesy), David Landštof (bicí), Kristína Zakuciová (zpěv), Štěpán Janoušek (trombón / vox), Michael Kyselka (harmonika) a další.

"Naprogramován" je těžkotonážnější, niternější než písničkové Changing Tides  z roku 2015. Vybrnkávací technika hry na kytaru i inspirace blues jsou stále primární, i když tentokrát ve společnosti rozmanitých bubenických a efektových krabiček. V některých písních slyšíme zappovskou satiru (”Programmed” a ”EZ in CZ“), jinde zní odkazy na hip hop či elektroswing. To svědčí o neustálém kreativním vývoji skladatele, jenž sklízí úrodu své hudební i životní praxe. A přesto, že posledních dvanáct let žije v Praze, album je díky textům s prvky francouzštiny, němčiny, češtiny (a pochopitelně též angličtiny) celoevropské.

Komponovány v době rozhodování o Brexitu, písně odrážejí intenzívně též současné evropské klima. Mottem alba je „Člověk versus stroj“, říká Justin.  "Naprogramován" vstoupí do prodeje 30. listopadu, taktéž u příležitosti koncertu ve Studiu Paměť.
FB událost: https://www.facebook.com/events/339385993120066/

Předprodej vstupenek: https://goout.net/cs/listky/justin-lavash-krest-alba/urt/
Singl Affluenza z nového alba: https://youtu.be/DvDf9eXtLPE
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Justin-Lavash-vydava-sve-nove-album-s-nazvem-Programmed~24~listopad~2016/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.