Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníPoslechněte si: Lenka Dusilová představuje píseň z chystané albové novinky – duet s Justinem Lavashem

25.11.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Chystané novinkové album zpěvačky Lenky Dusilové, o němž jsme vás informovali koncem září, získává jasné kontury. Především je jasno o jeho názvu – Baromantika – a rovněž o termínu vydání, který se oproti původním listopadovým plánům posouvá na 12. prosinec.
     
Kromě slibované trojice Beata Hlavenková, Viliam Béreš a Patrick Karpentski si na albu zahostují také harfistka Hedvika Jouzová, orchestr Berg, rytmická trojice Miloš Dvořáček - Marta Minárik - Rasťo Uhrík, zpěvačky Ema Brabcová a Dorota Bárová nebo v Praze usazený britský písničkář Justin Lavash.

Právě spolu s posledním jmenovaným Lenka natočila píseň Brother, kterou do světa vypouští coby první ochutnávku. Vizuální doprovod jí dělá sestřih z natáčení ve studiu Sono.

VIDEO: Lenka Dusilová & Justin Lavash - Brother

Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Poslechnete-si-Lenka-Dusilova-predstavuje-pisen-z-chystane-albove-novinky-duet-s-Justinem-Lavashem~25~listopad~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.