Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníČervenočerná tma hustá tak, že...

6.8.2003 | Autor: Prokop Hnědka | sekce: novinky
Cales jsou vedlejším projektem kytaristy Root Blackieho alias Petra Hoška - na svém kontě měl dosud alba Bonds Of Togetherness (1996) a The Pass In Time (2001). Novinka má být po mystickém soundu svého předchůdce návratem do rockovějšího teritoria, nicméně opět se na ní objeví hostující vokalisté, konkrétně Jiří Sládek alias Skuny (jinak Sad Harmony), Zuzana Lípová (Dying Passion) a Alesh (The Squirm).
Memoria, dnes sedmičlenný soubor z Hranic se oproti tomu na své druhé desce The TimeLessNess posunuli od temného doom metalu k "moderně pojaté muzice plné ostrých kytarových riffů podkreslených zvukem violy a kláves, s melancholickou atmosférou a dominantním ženským vokálem" - hmm, k čemu všemu vede angažování jedné zpěvačky - jmenovitě Andrey Baslové...
Další informace z firemních análů tvrděrockových specialistů Redblackhovoří o tom, že vyškovští Dark Gamballe chystají "multidimenzionální" projekt s názvem Satan cirkus, že novou instrumentálku Gigula hranických "ethnodoomařů" a držitelů Ceny Akademie populární hudby v kategorii hard'n'heavy za rok 2000 Silent Stream Of Godless Elegy vydá firma Indies na sampleru Z kořenů moravského folklóru věnovaném lidové hudbě (dále Hradišťan, Iva Bittová, Teagrass nebo Tomáš Kočko) a že Madness Of The Graves, sedmé a tentokrát údajně zase tvrdší album brněnských pekelníků Root by se mělo objevit po prázdninách.

Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Cervenocerna-tma-husta-tak-ze~06~srpen~2003/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.