Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: DYING PASSION

27.3.2014 Další delikátní sousto ze Šumperka... Dying Passion nápaditě vybrušují svůj zatěžkaně melancholický, ale zároveň krásně do prostoru rozmáchlý rock/metal a novinka Transient je opět lákavé dobrodružství plné silných emocí i prvotřídně provedeného řemesla.
4.3.2013 Na stránkách českých rockových cen Břitva se objevily nominace za rok 2012. Více než sedmdesát publicistů a novinářů vybralo to nejlepší, co v minulém roce vzniklo na poli české metalové a extrémní scény.
30.4.2012 Nové album šumperské rock-crossoverové party DYING PASSION s názvem „Amplify“ vychází již 7.5.2012 u labelu Epidemia Records. Nahrávka vznikala tradičně pod vedením Standy Valáška ve studiu ŠOPA.
1.3.2010 Omamná a opojná deska, kovový květ neuvěřitelného spektra barev, chutí a vůní. Labyrint s mnoha cestami doprostřed, ale s žádnou ven. Takové a další kostrbaté a neumělé metafory se mi honily hlavou při poslechu nového alba...
1.1.2010 Nizozemská kapela The Gathering si během svého působení prošla gothic-metalovým obdobím, aby po čase přiblížila k progresivnímu rocku. Dvacetiletému výročí jejího fungování bude po novém roce věnováno jubilejní turné, v jehož rámci se formace vrátí i do našich končin.
8.8.2006 O prvním srpnovém víkendu proběhl v areálu ostrova v obci Sázava na Benešovsku již tradiční festival Sázavafest. Letos přivítal Boban i Marko Markovic Orkestar, Manau, Banco de Gaia a mnohé další.
15.12.2004 Pomineme-li debut Secretly, který byl jakýmsi shrnutím "zárodečné" fáze tělesa, už při poslechu předcházející desky Voyage šumperských Dying Passion se ve vzduchu vznášelo...
6.8.2003 6. srpna - ano, dnes - vydává vydavatelství Redblack hned dvě delší dobu avizovaná alba - Uncommon Excursion od Cales a The TimeLessNess skupiny Memoria.
9.7.2002 Techničtější a celkově propracovanější, zvukově tentokrát brilantní, ale zároveň možná o chlup míň 'hitové'. Tak by se dalo 'v kostce' porovnat druhé album Dying Passion Voyage s...

1-9 (9)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.