muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SÁZAVAFEST BATTLE - BITVY O SÁZAVAFEST

30.5.2012 Letošní ročník soutěže Sázavafest Battle zná patnáctku nejúspěšnějších kapel. Prvními vítězi, jenž získávají možnost vystoupení na srpnovém Sázavafestu, jsou indie-rockové kapely Dolls in the Factory a Bros 'n' Beasts. Osud dalších třinácti je ve vašich rukou.
28.4.2012 Máte kapelu a je pro vás složité zahrát si na festivalu? Pak vám připomínáme důležitou věc. V těchto dnech přináší portál Muzikus.cz všem registrovaným kapelám možnost přihlásit se do soutěží Šance Muzikus a Sázavafest Battle.
25.3.2012 Také v letošním roce dává Muzikus.cz možnost začínajícím, talentovaným a nadějným kapelám i sólovým muzikantům představit se na benešovském Sázavafestu. Co pro to udělat? Stačí mít na našem portálu profil a mp3, přihlásit se a zaujmout.
11.5.2011 SilesiJAH All Stars a Sonicates se stali prvními vítězi soutěže Sázavafest Battle. Za své favority je určila porota a dala jim tak šanci zahrát si na letním Sázavafestu. Totéž čeká i jednu z osmi kapel, které byly porotou vybrány do užšího výběru. Rozhodnutí už je jen na vás!
11.4.2011 Úderem půlnoci byly uzavřeny přihlášky pro soutěž Sázavafest Battle, kterou společně pořádají portál Muzikus.cz a festival Sázavafest. Všem kapelám, projektům i sólistům děkujeme za zájem a přejeme hodně štěstí ve hře o jeden ze tří hracích časů na letním Sázavafestu!
4.4.2011 Nezadržitelně se blíží léto a s ním i velké open air festivaly včetně Sázavafestu. Právě s ním Muzikus.cz tradičně pořádá soutěž Sázavafest Battle, která je otevřena všem talentovaným kapelám i sólistům.
23.2.2011 Ctíme tradice a stejně jako v předchozích letech přinášíme ve spolupráci s letním open-air festivalem Sázavafest soutěž Sázavafest Battle. Přihlašovat se do ní mohou talentované kapely, které mají ambici představit se na letošním ročníku zavedeného festivalu.
11.1.2010 Poslední tři týdny zbývají mladým talentovaným kapelám na to, aby se přihlásily do soutěže Sázavafest Battle. Šestice finalistů se představí po boku zavedených kapel na dubnovém Jarním Sázavafestu a nejúspěšnější z nich získají šanci představit se na 10. ročníku Sázavafestu v Kácově.
30.11.2009 Nadějným kapelám i sólistům, kteří by se rádi představili publiku na nadcházejícím ročníku letního festivalu O2 Sázavafest, je určena talentová soutěž Sázavafest Battle. Na soutěži se i tentokrát podílí hudební portál Muzikus.cz, kde se zájemci mohou do konce ledna přihlašovat.
13.2.2009 Hudební portál Muzikus.cz a letní open-air festival O2 Sázavafest dávají šanci všem mladým hudebním talentům získat nové fanoušky. Společnými silami přináší pátý ročník soutěže Sázavafest Battle, díky níž se začínající kapely budou moci v létě představit festivalovému publiku.

1-10 (23) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.