muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: REAKCE Z REDAKCE - THE BEST OF 2010

11.1.2011 A jdeme do finále. Čtvrtá a zároveň závěrečná část Reakce z redakce se věnuje zklamáním na straně jedné a jako jejich protikladu očekáváním na straně druhé.
4.1.2011 Po objevech a albech se konečně dostáváme k tématu, které je věnováno ryze živé muzice - tomu hlavnímu, na čem vše stojí. Zaměřujeme se nejen na koncerty jako takové, ale taky na jejich pořadatele nebo festivaly.
1.1.2011 Kdybychom sestavovali žebříček, výsledek by byl jednoznačný. Nejčastěji zmiňovaným albem v naší redakční anketě je The Suburbs od Arcade Fire, následovaná Teen Dream od Beach House a High Violet od The National.
30.12.2010 Pokud jste zvědavi, jak uplynulý rok bilancuje okruh našich autorů, začtěte se do naší tradiční výroční ankety. Tu jsme tentokrát rozdělili na čtyři části. Tématem první z nich jsou hudební nováčci, projekty, kterým se podařilo prorazit, a debutové desky.
27.12.2010 Je na čase dokončit to, s čím jsme před pár dny začali - přehled hudebních klipů, ke kterým můžeme připojit přívlastek "nej" v libovolném slova smyslu. Tady je druhé šestero našich redakčních tipů a navrch něco málo zvířátek.
23.12.2010 I letos jsme zapátrali ve svých pamětech a pokusili se z nich vylovit osobní tipy na videoklipy, které nás z jakéhokoliv důvodu zaujaly. Nejoblíbenější, nejzajímavější, nejlepší, nejbiraznější...

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.