muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: PARKWAY DRIVE

15.8.2014 Australská moderní metalová scéna se za posledních deset let rozrostla o řadu výrazných kapel, jako jsou například Deez Nuts, Northlane, The Red Shore nebo I Killed The Prom Queen. Poměrně jedinečným fenoménem se však stala parta pěti kluků z malého australského městečka Byron Bay, které spojovala vášeň pro tvrdou muziku a surfování.
3.2.2014 Stejně jako v roce uplynulém, tak i v roce aktuálním vás bude provázet děním na scéně od hardcoru po jeho všemožné odnože rubrika Punk&Core. Tentokrát již se svým devátým dílem, v němž přebírá štafetu české scény kapela Faces Are Fiction.
2.12.2013 Hudební cirkus pod hlavičkou Vans Warped Tour premiérově zavítal na starý kontinent. Jelikož však Česká republika byla o tento hudební svátek ochuzena, tak jsme byli nuceni vyrazit k našim jižním sousedům, konkrétněji do vídeňského komplexu Stadhalle.
19.11.2013 Již tuto neděli 24. listopadu se rakouská metropole stane poprvé hostitelem putovního festivalu Vans Warped Tour, jehož existence byla v minulých letech spjata především s kontinentem za velkou louží.
7.11.2013 Jak bylo v říjnovém vydání Punk&Core slíbeno, tak se v aktuálním díle podíváme blíže na českou scénu. Za tímto účelem zamíříme na východní Moravu za kapelou Szkrat. Dále si představíme méně známá, ale o to více zajímavá jména vídeňské zastávky festivalu Vans Warped Tour.
6.9.2013 Australská metalcorová kapela Parkway Drive, jež má na kontě čtyři alba, dvě DVD, a jež odehrála koncerty téměř po celém světě, vydává knihu mapující dekádu své existence.
20.8.2013 Putovní hudební cirkus pod hlavičkou Vans Warped Tour je znám především v USA. Nicméně letos se pořadatelé rozhodli rozšířit místo svého působení také na starý kontinent.
17.3.2013 Jubilejní pátý díl našeho seriálu pro příznivce ostřejší kytarové muziky Punk&Core je tady. V tomto díle si představíme anglickou partu Deaf Havana a dáme také vzpomenout na zlaté časy harcovníků z The Offspring.
17.1.2013 Ani letos nebude na německých festivalech Hurricane a Southside o zajímavý program nouze. Slibem budiž přinejmenším dosavadních zhruba pět desítek potvrzených položek v line-upu.
2.1.2013 S přelomem roku přichází na řadu rekapitulovaní a bilancování nad tím, co nám uplynulých dvanáct měsíců přineslo. V našem výročním speciálu se zaměříme na žánry spojené s rubrikou Punk&Core.

1-10 (16) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.