muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: MARIE ROTTROVÁ

15.10.2012 Avizované předvánoční turné zpěváka Václava Neckáře po halách v devíti českých a moravských městech nakonec neproběhne podle původního plánu. V polovině prosince zpěvák odehraje pouhé tři koncerty, zbylé jsou přeloženy na příští rok.
15.10.2012 Václav Neckář pokračuje v přípravách Půlnočního turné 2012. Oproti původním plánům odjet náročnou šňůru deseti koncertů během jednoho měsíce ještě do Vánoc, se nakonec rozhodl pro méně intenzivní, prodlouženou variantu turné...
13.11.2011 Významné životní jubileum dnes slaví zpěvačka Marie Rottrová. Narodila se přesně před semdesáti lety a byla by proto škoda nevěnovat jí alespoň malý hold. Songem dnešního dne budiž píseň S tím bláznem si nic nezačínej, kterou natočila spolu s Pavlem Bobkem.
24.6.2011 Po včerejší zahajovací klubové noci se dnes naplno rozjede festival United Islands of Prague. Po dva dny bude hudba znít na Střeleckém ostrově, Kampě, Žofíně a dalších přilehlých místech. Samozřejmostí i v letošním roce zůstává vstup zdarma.
14.4.2011 Znáte někoho, kdo by se někdy nějak výrazněji obul do „Marušky“ Rottrové? Nebyl k tomu důvod, protože tahle dáma i svými průměrnými písněmi už čtyři desítky let převyšuje většinu tuzemské popové produkce a její bezkonfliktnost...
30.4.2010 Již 21. ročník studentských oslav Majáles proběhl 24. dubna v plzeňském Amfiteátru Lochotín. Mezi jinými zahráli V3Ska, Kurtizány z 25. avenue, the.switch, Tleskač, Marie Rottrová, Status Praesents, UDG, Kryštof, Znouzectnost, Fast Food Orchestra a Horkýže Slíže.
18.4.2010 Pětkrát Třinec, dvakrát Ostrava a k tomu Aneta Langerová a Monkey Business – to jsou výsledky cen Anděl za loňský rok, které včera večer v pražské Incheba Areně vyhlásila Akademie populární hudby.
10.2.2010 Přestože "ostravská Lady soul" Marie Rottrová posledních osm let nevydala žádnou studiovou nahrávku, nezmizela z hudební scény, absolvuje řadu vystoupení o její písně je stále velký zájem. Kompilaci Všechno nejlepší vydala už v roce 2003...
2.10.2007 V říjnu čeká obyvatele Ostravy a jejího okolí pestrá nabídka koncertů. Ostravané se mohou těšit na malé koncerty v klubech, stejně tak na větší koncerty v halách, stadionech a kulturních domech.
25.4.2007 Hlavní hvězdy pro svůj letošní ročník představil festival Colours of Ostrava, který v moravskoslezské metropoli proběhne od 12. do 15. července. Budou jimi skupiny Gipsy Kings, Coldcut a zpěvačka Marianne faithfull.

1-11 (11) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.