muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníŽofín se v lednu stane dějištěm hvězdných plesů

31.12.2008 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky

Leona Machálková

Leona Machálková

foto: Láďa Řehounek

Palác Žofín na Slovanském ostrově v Praze bude v lednu hostit několik slavnostních událostí. Jako místo pro své plesy si jej totiž vybrali zahradníci i lékaři, kteří si jako své hosty přizvali plejádu pěveckých hvězd.

Už 17. ledna zde vypukne 67. reprezentační zahradnický ples, na kterém zazpívají Ilona Csáková, Leona Machálková a muzikálová hvězda Roman Vojtek, perličkou na závěr pak jistě bude diskotéka Jiřího Linky.

Neméně hvězdné obsazení slibuje Květinový ples, který 23. ledna uspořádá Botanická zahrada hl. m. Prahy. Květinové děti se na něm zřejmě neukáží, nicméně slušnou náhradou jistě bude Jitka Zelenková, Petr Spálený, Hanka Křížková a Bohuš Matuš.

V poslední lednový večer pak bude Žofín patřit 13. reprezentačnímu plesu lékařů českých, kterým zazpívá Michal David nebo dvojice Těžkej Pokondr, která bude mimochodem od ledna provázet také novou šou na Frekvenci 1. Pěknou hudební selekci jistě obstará i legendární Miloš Skalka, jenž se zhostí role DJe. A to nejlepší na konec: celou akcí bude provázet populární televizní hlasatelka Marie Retková.

67. reprezentační zahradnický ples, Praha – Žofín, 17. 1. 09
Květinový ples, Praha – Žofín, 23. 1. 09
13. reprezentační ples lékařů českých, Praha – Žofín, 31. 1. 09>> Ilona Csáková - Amsterdam (youtube.com)


Tento článek byl součástí série Silvestr 2008
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Zofin-se-v-lednu-stane-dejistem-hvezdnych-plesu~31~prosinec~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.