muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

festivalyViva la Fest v Abatonu: italští Aim a domácí The Slots, Fake Tapes i Rybičky 48

2.10.2009 | Autor: redakce | sekce: novinky

Aim

Aim

V sobotu 10. října se v pražském prostoru Abaton uskuteční akce Viva la Fest, v rámci které se na dvou scénách představí více jak desítka klubových kapel. Zahraničními hosty budou italští kytaroví melancholici Aim, kteří se na českému publiku představili třeba letos na jaře díky svému krátkému turné, a němečtí punk-rockeři Green Frog Feet.

Nosná část programu ale bude patřit tuzemským formacím, mezi kterými se objeví namátkou Imodium, The Slots, Fake Tapes, někdejší vítězové soutěže Coca-Cola Popstar Temperamento, finalisté letošního ročníku Sázavafest Battle Evelynne, basista Pavel Jakub Ryba, nebo třeba pop-punková trojice Rybičky 48. Ta zde zároveň pokřtí své nové album Viva la Revolución a natočí koncertní DVD.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Ticketstream za 200 Kč, na místě potom za 250 Kč.

Viva la Fest, Praha – Abaton, 10. 10. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Viva-la-Fest-v-Abatonu-italsti-Aim-a-domaci-The-Slots-Fake-Tapes-i-Rybicky-48~02~rijen~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.