Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ABATON

8.3.2011 Sick of it All, živoucí legenda proslulé newyorkské hardcorové scény, přijíždí do Evropy propagovat svou skvělou poslední desku „Based On a True Story“ a po dlouhé době se představí také svým českým a slovenským fanouškům.
27.12.2010 Výběr ze stálic domácích festivalových programů si dá dostavení zítra večer v prostoru Abaton v pražské Libni, kde se uskuteční třetí ročník Vánočního festu.
10.9.2010 Není tomu tak dávno, kdy se u nás představil producent Alec Empire. Tuto neděli bude Praha svědkyní dalšího vystoupení, ovšem prezentovat zde nebude svoji samostatnou tvorbu. V letošním roce se totiž na scénu vrátil berlínský projekt Atari Teenage Riot.
3.9.2010 Neklidné pohanské nebe slibuje další hromobití! Vikingské přilbice se již blyští v západu Slunce a drakkary vyplouvají! Ano, Heidenfest se po roce vrací do ČR! Vypadá to, že vikingští a pohanští válečníci svým zbraním klid jen tak nedopřejí.
3.9.2010 Pragokoncert na podzim vedle samostatných koncertů nabídne i tři metalové festivaly: Heidenfest v pražském Abatonu, Zimní Masters of Rock ve zlínské Novestě a Thrashfest v pražském KC Vltavská.
26.4.2010 Je to přesně jeden týden, kdy přišel světovej hip hop o jednu ze svých legend. Ve svých 43 letech podlehl v pondělí 19.4.2010 rakovině MC Guru (Gang Starr, Jazzmatazz).
26.4.2010 Pražský klub Abaton uvítá 8. května 2010 oslavu již desátého pokračování zavedeného elektronického festivalu. V roli gratulantů vystoupí skutečně prvoligové formace In Strict Confidence z Německa a mexičtí Rabia Sorda...
1.1.2010 Nizozemská kapela The Gathering si během svého působení prošla gothic-metalovým obdobím, aby po čase přiblížila k progresivnímu rocku. Dvacetiletému výročí jejího fungování bude po novém roce věnováno jubilejní turné, v jehož rámci se formace vrátí i do našich končin.
2.12.2009 Letní festival Brutal Assault oslaví své 15. narozeniny sice až příští rok, ale první zahřívací párty proběhne již v polovině prosince, kdy se uskuteční dvě „zahřívací“ klubové akce s názvem Winter Assault. Metaloví fanoušci se dočkají 11. prosince v ve Spišské nové vsi a 12. prosince v Praze.
29.10.2009 Pro příznivce letního festivalu Hip Hop Jam chystají jeho pořadatelé na sobotní večer klubovou afterparty. Ta se uskuteční v pražském Abatonu a nabídne koncertní a DJské produkce, ale taky premiéru dokumentu o letošním ročníku festivalu.

1-10 (163) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.