muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníSouthpaw: Heartdisk Tour se chýlí ke konci

22.4.2006 | Autor: Zuzka Balounová | sekce: novinky

Southpaw

Southpaw

Angličané z Prahy. Výstižnější název mě pro kapelu Southpaw momentálně nenapadá. Hrají hudbu ze Spojeného Království tady v českých luzích a hájích a… mají úspěch.

Je to jenom chvilková slabost slečny "I am In"? To sotva. Rozhodně nejsou jenom obyčejní Cover Boys, které si přilepíte na zeď, jak zpívá Gregory. Jsou prostě úplně jiní než ostatní české kapely a v tomhle případě je jinakost vítaná.

Jejich čerstvě pokřtěná dvojčata Software a Heartcore se ještě ani nestihly pořádně rozbatolit a skamarádit se svými kmotry z kapely Roe-deer (kteří si získali jejich přízeň svými vynikajícími lízátky) a už byly vrženy do víru českých klubů, a to na šňůře Heartdisk tour. Rodiče mají hodně práce kvůli různým festivalům a majálesům, se kterými se zanedlouho roztrhne pytel.

A tour? To už to má za pár. Ještě než Southpaw odjedou do Rakouska oplatit výpomoc chůvě jménem Julia, střihnou si s kapelou Roe-deer ještě pár koncertů po vlastech českých. Nejbližší se konají 22. 4. v Liberci, 26. 4. v Ostravě, 29. 4. v Českých Budějovicích a 5. 5. v Třebíči.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Southpaw-Heartdisk-Tour-se-chyli-ke-konci~22~duben~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.