Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: ČESKÉ BUDĚJOVICE

4.5.2014 Již 12. května začíná na jihu Čech jedenáctý ročník Budějovického Majálesu, letos na něm vystoupí například britští The Feud, česká elektronická kapela Skyline nebo slovenští rockeři Billy Barman. A právě o hudební složce tohoto festivalu byla řeč s hudebním dramaturgem Petrem Pouzarem.
1.9.2013 Francouzský acid jazzový trumpetista Erik Truffaz jezdí koncertovat do České republiky rád a příležitost navštívit místní pódia nevynechá ani letos na podzim.
2.5.2012 Ani jihočeská metropole není ochuzena o svůj tradiční majáles. Hlavní hudební program bude probíhat v pátek a sobotu na Sokolském ostrově, kde vyrostou dvě scény.
29.2.2012 Do českobudějovického klubu zavítá na svůj exkluzivní koncert legendární americká kapela MUCKY PUP. Tento koncert bude bezesporu jedním z největších a nejvýznamnějších koncertů, které se v nové historii klubu Velbloud doposud uskutečnily.
12.7.2011 Dnes odpoledne začíná na pražském Staroměstském náměstí další ročník Bohemia Jazz Festu. Vedle Prahy série během následujících dvou týdnů zavítá také do dalších šesti měst, kde zdarma představí výrazná jména světového jazzu.
21.1.2011 Po čase se do České republiky opět vrací na hraně math-rocku a post-rocku stojící instrumentální čtyřka Obstacles. Je to ovšem poprvé, co přijíždí se svojí debutovou deskou Dividual, kterou od své poslední návštěvy našich končin stačila vydat.
3.10.2010 Po téměř čtyřech letech se na koncertní pódia vrací jedna z nejzásadnějších českých kapel posledních dvaceti let - The Ecstasy of Saint Theresa. Zahrají v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Ostravě, Plzni a Bratislavě.
19.5.2010 Temperament, energie, humor, poezie, chanson, kabaret, dada, emoce, dekadence, magie a láska - vítejte v unikátním labyrintu Lonely Drifter Karen.
14.11.2008 Britská skupina The Levellers, která před nedávnem vydala nové album Letters from the Underground, se vrací do České republiky. Dnes večer zahraje ve Valašském Meziříčí, zítra v Českých Budějovicích a na závěr v neděli publiku v Praze.
16.9.2008 Do klubového kalendáře letošního podzimu se chystá koncerty promluvit také kolektiv Bleeding Ear. Během nadcházejících dvou měsíců k nám přiveze kapely Sic Alps, Good For Cows, Awesome Color, ze všeho nejprve ale Belgičany OW.

1-10 (42) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.