Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníHardcorová kapela Mucky Pup zahraje v pátek v Českých Budějovicích

29.2.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Do českobudějovického klubu zavítá na svůj exkluzivní koncert legendární americká kapela MUCKY PUP. Tento koncert bude bezesporu jedním z největších a nejvýznamnějších koncertů, které se v nové historii klubu Velbloud doposud uskutečnily. Kapela MUCKY PUP vznikla v roce 1985, tedy před 27 lety. Patří k nejzásadnějším kapelám, které v USA začátkem devadesátých let formovaly hudební styl Hardcore. Narozdíl od svých vrstevníků a spoluprůkopníků tohoto hudebního stylu si MUCKY PUP vždy zakládali na humorném a odlehčeném přístupu k tomuto jinak vážnému stylu. Tím se dostali do povědomí fanoušků po celém světě a podobně jako BEASTIE BOYS (se kterými mají MUCKY PUP hodně společného) se jim podařilo propojit fanoušky Hardcore, Metalu i Rapu. MUCKY PUP za sebou mají mnoho vydaných alb plných hitů a o počtu odehraných (a v drtivé většině vyprodaných) koncertů ani nemá smysl mluvit. Letos se kapela vrací na pódia po dlouhé době v původní sestavě (ve které opět hraje i původní zakládající člen Dan Nastasi, který kapelu na nějaký čas opustil, aby se mohl plně věnovat své „druhé“ kapele DOG EAT DOG) a přestože už jednotlivým členům není dvacet, kštice jim prořídly a obvod pasu se o pár konfekčních čísel zvýšil, rozhodně jim to neubírá na energii! MUCKY PUP byli vždy hlavně o zábavě a toto základní poslání kapela hrdě hájí i dnes.

Koncert v klubu Mighty Bar Velbloud bude jedinečný hlavně tím, že kapela formátu MUCKY PUP opravdu jen málokdy vystoupí v tak malém, doslova rodinném prostoru. Bezprostřední kontakt kapely s publikem slibuje opravdu jedinečný zážitek!

Abychom zamezili předimenzování klubu, uvolnili jsme pouze omezený počet vstupenek, abychom zajistili všem návštěvníkům zážitek na úrovni. Vstupenky je možno zakoupit přímo v klubu na baru, pro mimobudějovické zájemce funguje i on-line rezervační systém na www.velbloud.info

V roli předskokanů se představ DEAD SET AGAINST – lokální Hardcore hvězdy, kapela složená z ostřílených muzikantů českobudějovické scény.

MUCKY PUP (USA), DEAD SET AGAINST
Pátek 2. 3. 2012
Mighty Bar Velbloud, U Tří lvů 4, 370 01 Č. Budějovice

vstup 300,-
klub otevřen od 20.00
start 21.00
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Hardcorova-kapela-Mucky-Pup-zahraje-v-patek-v-Ceskych-Budejovicich~29~unor~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.