muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníPrávě vychází nové album islandského projektu Sin Fang

4.3.2011 | Autor: Jan Kocur | sekce: novinky

Seabear, Viedeň, 7. 10. 08

Seabear, Viedeň, 7. 10. 08

foto: Filip Drábek

Sindri Már Sigfússon je plodný člověk. Vydává totiž od roku 2007 už čtvrté studiové album. Po druhé desce projektu Seabear je nyní na řadě následovník debutu Sin Fang Bous, od jehož vydání sice z názvu formace vypadlo poslední slovo, ale Sin Fang pořád představuje výkladní skříň islandské hudby. Posoudit to ostatně můžete i vy, album Summer Echoes vychází dnes na berlínském labelu Morr Music.

Na Summer Echoes pracoval Sigfússon nejen jako autor hudby, ale také na pozici producenta. Oproti debutu Clangour zvolil cestu menšího použití elektroniky, více akustických nástrojů a zvuku živé kapely. Proto si k přípravě desky pozval své přátele z jiných islandských seskupení, namátkou jmenujme formace Amiina nebo Múm.

Tracklisting

Easier
Bruises
Fall Down Slow
Because Of The Blood
Rituals
Always Everything
Sing From Dream
Nineteen
Choir
Two Boys
Nothings Slow Lights
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Prave-vychazi-nove-album-islandskeho-projektu-Sin-Fang~04~brezen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.