muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

ostatníNovinka reggae stálic Švihadlo vychází na PledgeMusic.com

16.5.2011 | Autor: Michal Šimeček | sekce: novinky

Švihadlo

Švihadlo

Kapela Švihadlo je na české hudební scéně reggae stálicí, od roku 2005 ale nevydala žádné nové album. To se 18. května změní. Pro středu je totiž určen termín uvolnění desky Času je málo, se kterým se skupina pustila i do objevování nových distribučních kanálů. Novinku totiž umístili k placenému stáhnutí na stránky PledgeMusic.com, v roce 2009 spuštěném webu určeném pro hudební umělce, kteří se zde mohou zdarma zaregistrovat a nabízet pak své projekty fanouškům za příslib nákupu daného materiálu, který může být v době umístění na stránky klidně ještě i ve fázi příprav.

Novou metodu už vyzkoušely např. kapely Fun Lovin' Criminals, The Subways nebo se svým charitativním projektem filmový režisér a dnes už i relativně známý hudebník David Lynch.

Co se týče samotného Času je málo, kapela v oficiálním prohlášení zmínila, že deska, kterou produkoval Adam Lanči alias Cocoman, bude mít v měřítku jejich předchozí tvorby nový a moderní zvuk. "Skalní fanoušci roots reggae možná označí zvuk některých skladeb jako 'popový' nebo příliš chemický, ale i pro ně se tam najde několik pro Švihadlo typických písní," stojí v prohlášení.

Tracklist:
History
Času je málo
Politicians
Tak si sáhni
Den je krásný
Investor
Šance
Světlo a stín
Sligoville
Pro zábavu
Volný pád
Láska se vznáší
Holy See
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/novinky/Cerstva-novinka-Svihadla-ke-stahnuti-na-PledgeMusiccom~16~kveten~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.