Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní
tagy

tag: FUN LOVIN' CRIMINALS

23.7.2012 Benešovský Sázavafest sa necelé dva týždne pred jeho štartom potýka s problémami. Vďaka odpadnutiu niekoľkých sponzorov je nútený zrušiť vystúpenie headlinera Kaiser Chiefs.
15.3.2012 Dalším z festivalů, který oznamuje svého letošního headlinera, je Sázavafest. O prvním srpnovém víkendu se v Benešově představí populární britská kytarovka Kaiser Chiefs.
16.5.2011 Kapela Švihadlo je na české hudební scéně reggae stálicí, od roku 2005 ale nevydala žádné nové album. To se 18. května změní. Pro středu je totiž určen termín uvolnění desky Času je málo, se kterým se skupina pustila i do objevování nových distribučních kanálů.
25.6.2010 Nejznámějším belgickým festivalem je bez pochyb Rock Werchter. Malá země ovšem nabízí i řadu dalších akcí a jednou z nich je Dour Festival, který v termínu od 15. do 18. července už po dvaadvacáté proběhne ve stejnojmenném městečku poblíž francouzských hranic.
22.3.2010 V prostorách pražského klubu SaSaZu se tento čtvrtek představí funk-jazz-blues americká kapela Fun Lovin‘ Criminals. Zavítá sem v rámci turné ke svému novému albu Classic Fantastic, které jako následovník pět let starého Livin' In The City vyšlo začátkem tohoto měsíce.
22.7.2009 V četnosti koncertování v Česku Fun Lovin' Criminals poslední dobou trumfují taková esa, jako třeba Kosheen nebo I am X, ostatně jen letos v Praze vystoupili už dvakrát. Příští týden pak dojde na vystoupení bočního projektu jejich bubeníka Franka Benbiniho.
28.2.2009 Doslova v utajení je při příležitosti Evropského summitu regionů a měst a českého předsednictví Evropské unii připravována akce Ochutnejte Evropu, která bude probíhat ve čtvrtek a pátek v dolní části Václavského náměstí a v ulici Na Příkopě v Praze.
21.7.2008 Návštěvností v řádu stovek lidí, organizačními problémy a dvoudenním programem namísto avizovaného jedenáctidenníhopředčasně skončila samozvaná „největší prázdninová párty v Čechách v historii“, festival Happy Days na královéhradeckém letišti.
3.7.2008 Ještě než vůbec stačil festival Happy Days vypuknout, vzbudil mezi českými muzikanty i hudebními fanoušky velké rozpaky. Pokud ovšem vše dopadne tak, jak si to organizátoři naplánovali, bude festivalový „český sen“ probíhat po jedenáct dnů za účasti více než pěti stovek skupin.
24.5.2007 Festivalová sezóna byla v sobotu v Brně odstartována ve velkém stylu – na přírodním koupališti open air akcí Rio de Riviera. Vystoupili Fun Lovin´Criminals, J.A.R., Ohm Square a řada dalších...

1-10 (22) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.