Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
tagy

tag: DAVID LYNCH

6.5.2014 David Lynch už tolik netočí, Moby se zas věnuje focení. A tak si mají co říct. Moby k loňské letní desce The Big Dream Lynchovi natočil videoklip, který svou potemnělou atmosférou, imitující nádechem noiru a šarlatu dvacátá léta Výmarské republiky, patřičně přizvukuje.
21.12.2013 Několik měsíců po vydání svého letního alba The Big Dream zveřejnil autor hudby k Městečku Twin Peaks David Lynch novou skladbu Bad The John Boy, kterou nahrál právě v období práce na jeho letošní studiovce. Temnoty v ní není málo...
16.7.2013 Nejen hudbou je hudebník živ. Mnoho muzikantů zkouší svůj umělecký talent také na poli literatury, přičemž samostatnou kapitolou jsou komiksy. Svůj kreslený příběh nyní chystá i Wayne Coyne, zpěvák Flaming Lips.
29.6.2013 Americká parta kolem Trenta Reznora vypustila do světa nový klip k písni Came Back Haunted. Video ke skladbě natočil světoznámý režisér David Lynch.
4.6.2013 Dříve známý především jako filmový režisér, poslední roky také jako hudebník. David Lynch to s hudbou myslí vážně. Autor obskurních obrazů, nejiných písní, přijde 15. července s druhou deskou. Má se nést v rytmu blues.
5.10.2012 Jen málokterý fanoušek hudby a filmu by dnes neznal jméno kultovního amerického režiséra a hudebníka Davida Lynche, jenž ve svých filmech důkladně propojuje hudbu s filmem a ve své hudební tvorbě naopak představuje atmosférické prvky svých filmů.
3.10.2012 Písničky, které hladí jako modrý samet, jsou jako projížďka po ztracené dálnici a také v sobě mají zběsilost v srdci budou ke slyšení 10. října v kině Aero. V pražské premiéře zde vystoupí americká šansoniérka Chrysta Bell...
4.1.2012 V roce 2011 se opět vyrojila spousta zajímavých hudebních klipů. Ani naše redakční tipy se nevešly do jednoho dílu a museli jsme tento speciál rozdělit. A jistě, ani zdaleka to nemůže být všechno, co se na poli videoklipů událo.
26.12.2011 Přelom roku je obligátně obdobím bilancování, rekapitulování, vzpomínání a připomínání. Logicky nechybí ani naše Reakce z redakce, tradiční redakční anketa. I tentokrát začínáme u toho, co nového uplynulý rok přinesl. U hudebních nováčků, průlomů, debutů a příslibů.
12.12.2011 Crazy Clown Time ztělesňuje důkaz o tom, že v hlavě pětašedesátiletého Američana Davida Lynche se ještě i v těchto letech rodí originální myšlenky, jež tentokrát nestojí o pozornost pouze filmového fanouška, ale také milovníka alternativní hudby.

1-10 (17) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.