Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníWhite Lies si do Prahy v neděli přivezou support z Kalifornie

16.11.2013 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Když posloucháte Stand Up od dua z Los Angeles nazvaného In The Valley Below, je to jako poslouchat číslo 7 v americké hitparádě. Je to chytlavá pecka, která vás dostane a nepustí - trochu Haim, trochu Bangles, hodně WestCoastové nálady - tohle dělá z dvojice Angela Gail a Jeffrey Jacob nové fleetwoodovské duo Buckingham-Nicks, pokud by si zrovna tihle dva hráli s elektronikou.

Oba kdysi hráli v grunge kapele, ona hrála na basovou kytaru a on na kytaru. Pak se rozhodli jít jiným směrem, ale nebyl to folk ani country, i když si od obojího vzali trochu. Začali skládat a nahrávat. Pomohli jim lidé, kteří míchali desky Oasis i Lykke Li. Britské Radio 1 jim také trochu pomohlo, objevili se v David Letterman's TV show a nakonec podepsali smlouvu s firmou, u které vydává desky Lana Del Rey. 
Oba jsou posedlí albem Phila Collinse In the Air Tonight a popisují svou hudbu jako "romantickou, temnou, zpocenou, pulsující a zamlženou". Jako support nějaké britské kapely by to pro začátek znělo dobře, že? Jak opravdu znějí naživo poznají všichni ti, kdo si koupí vstupenku na koncert britských White Lies, kde se právě In The Valley Below představí jako jejich předkapela.

Vstupenky jsou ke koupi v sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal a Tickestream a na webu www.musicbar.cz za 490,- Kč + poplatky, v pokladně LMB bez poplatku. Na místě v den koncertu za 590,- Kč.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/White-Lies-si-do-Prahy-v-nedeli-privezou-support-z-Kalifornie~16~listopad~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.