Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní

ostatníPřed koncerty Lamb v Praze a Brně zahrají Jay Leighton a The Ramona Flowers

27.1.2012 | Autor: PR | sekce: tiskové zprávy
Britské duo Lamb, které v Česku vystoupí začátkem února, si jako support přiveze písničkáře Jay Leightona a kapelu The Ramona Flowers.

Jay Leighton začal svou hudební kariéru v roce 2008 , když podepsal smlouvu s velkou nahrávací firmou jménem své kapely Buffalo 77 - trio s Jayem v čele podepsalo smlouvu s Island Records. Po dvou singlech,jednom albu a nepříliš velké pozornosti veřejnosti se kapela rozpadla. Zklamaný Jay se rozhodl skoncovat s hudbou, ale po shlédnutí dokumentu o Nicku Drakeovi v televizi začal zase skládat písničky.

Plný nového optimismu vzal Jay kytaru a hrál, kde se dalo a všem, kteří chtěli poslouchat. Po roce hraní po festivalech a koncertech po celém světě, včetně evropského turné s Lou Rhodes, se Jay rozhodl nahrát své debutové album. Koprodukoval ho Jay a slavný producent Ali Staton, na albu hrají Jon Thorne (Lamb) na kontrabas, Danny Keane ( Tom Baxter, Scott Mathews, The Good, The Bad and the Queen)  na klavír a violoncello a Che Albrightonna bicí. Jay v roce 2010 předskakoval Lou na jejím samostatném turné, při kterém vystoupil také v Praze. Momentálně předskakuje LAMB na celém jejich evropském turné a do Prahy se tak opět vrátí. Jeho nové album nese název 'As The Sun Comes Up' a vyšlo na labelu Strata.

The Ramona Flowers vydají v nejbližších dnech svůj druhý singl z připravovaného alba, které vyjde v létě 2012. Živě bude elektronické indie seskupení debutovat jako support LAMB na jejich evropském turné v únoru 2012. Bristolská pětice nahrává ve studio své debutové LP za pomoci Andy Barlowa (Lamb, Lowb) a Jasona Coxe(Gorillaz, Blue, Jamie T). Na albu bude i první singl kapely 'Dismantle& Rebuild.' Jejich syntéza kytar, klubových beatů a nálad je skvělá a překvapivá.

Lamb, Jay Leighton a The Ramona Flowers v únoru odehrají v Česku dva koncerty. První se odehraje 4.února v KC Vltavská v Praze, druhý o den později na brněnské Fléďě.

Vstupenky na pražský koncert jsou k dispozici za 690,- Kč + poplatky v sítích Ticketforpeople, Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, na místě v den koncertu za 850,- Kč.

Na brněnský koncert jsou vstupenky v k zakoupení v Ticketstream, DPL, Indies, Fléda Recepce, Krmítka za 550,- Kč, v den koncertu na místě pak za 599,- Kč.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/tiskove-zpravy/Pred-koncerty-Lamb-v-Praze-a-Brne-zahraji-Jay-Leighton-a-The-Ramona-Flowers~27~leden~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.